• Головна
  • 10 причин, чому ми втрачаємо слух
Новини компаній
15:30, 25 квітня 2018 р.

10 причин, чому ми втрачаємо слух

Новини компаній

Причина перша: підвищений шум. Приблизно 100-120 децибелів становить навантаження на вуха людини, що знаходиться на дискотеці, концерті або в метро, що тягне за собою поступове зниження слуху і може призвести навіть до акустичної травми, або, що ще гірше, до пошкодження барабанної перетинки.

Причина друга: гаджети. Колонки, включені на повну потужність в невеликому приміщенні – це часта причина падіння слуху.

Приводом для постійних головних болів і проблем зі слухом може бути Bluetooth. Так вважають лікарі, відповідно, рекомендують користуватися ним з обережністю, адже ця «кліпса» здатна створювати звуковий дисонанс і, як наслідок, викликати перенапруження.

Що стосується навушників і зокрема тих, що за своєю формою дуже нагадують «беруші», то неважко здогадатися, що звук, минаючи вушну раковину, потрапляє прямо в слуховий прохід. Причому потужне звучання при цьому може досягати 100 децибелів і вище. Це найбільш часта причина втрати слуху.

Причина третя: захворювання вух. Не секрет, що сірчана пробка – найкращий грунт для бактерій і грибків. Лікарі рекомендують систематично вичищати вушну сірку. Слід робити це не лише самостійно, застосовуючи різні сучасні пристосування, але й звертатися до фахівців для очищення придатними для цього засобами.

Намагайтеся не допустити інфекції або отиту, тим більше не запустити хворобу, якщо це вже сталося. Не ставтеся легковажно до «стріляння» у вухах, вважаючи, що мине. Всі ці дзвіночки прямо ведуть до часткової або навіть повної втрати слуху.

Причина четверта: ліки. Велику небезпеку для нашого слуху представляють ліки. Відомо, що безконтрольне або неналежне їх застосування може виявитися згубним, в тому числі й для нормального слуху. Антибіотики з групи аміноглікозидів можуть перетворитися на отруту, тим більше, якщо поєднувати їх з сечогінними препаратами. Не меншу небезпеку для слуху представляють цитотоксичні та протималярійні препарати.

Причина п'ята: інфекційні захворювання. Простежити за станом слуху, особливо у дітей, варто у разі перенесених захворювань, таких як менінгіт, свинка чи кір. Найчастіше вони тягнуть за собою ускладнення, тому на всяк випадок не забудьте відвідати отоларинголога.

Причина шоста: травми. Травмувати слуховий прохід можна по-різному, наприклад, застосувавши шпильку, або ватяну паличку з метою очищення. Як наслідок, ви будете мати пошкодження внутрішнього вуха. Причиною зниження слуху також можуть стати пошкодження в центральній частині мозку, тріщини скроневої кістки при черепно-мозкових травмах.

Причина сьома: захворювання вагітних. Під час вагітності не можна залишатися байдужою та ігнорувати профілактичні заходи, адже вплинути на стан майбутньої дитини, у тому числі на її слух, аж до глухоти, може просто сильне нездужання майбутньої мами. Що вже говорити про інфекції?

Причина восьма: вік. Ми з вами ніяк не можемо вплинути на свій вік, щось змінити, намагаючись сповільнити старіння організму, але все ж призупинити процес виродження нервів равлика (наук. «пресбіакузис) і, як наслідок, втрати слуху - можливо, якщо не нехтувати правилами профілактики.

Дев'ята причина: відсутність профілактики. Поки ми молоді й не скаржимося на слух, природно, ніхто з нас не думає про те, що буде далі. Найчастіше, коли вже нічого вдіяти не можна, ми шкодуємо про свою безтурботність. А всього-то треба було один або два рази на рік проводити профілактику порушення слуху.

Десята причина: дратівливі звуки. Нещодавно у Великобританії вчені з університету Ньюкасла досліджували реакцію мозку 13 осіб, які погодилися на дослідження, і змогли назвати найбільш дратівливі звуки. Ними виявилися: звичайний плач маленької дитини, скрегіт леза по склу, звук блювоти, а також високочастотні шуми.

Природно, самі по собі глухоту вони не викличуть, але спричинити подразнення клітин, що знаходяться у вусі та нервах, цілком здатні. Мізофонія – цим терміном називають найважчі форми нестерпності певних звуків.

Приглухуватість сьогодні не рідкість. Саме з нею у центрі хорошого слуху «Беттертон», розташованому в м. Кременчук, борються ось вже сім років. Своїм клієнтам ми пропонуємо ряд послуг по аудіології та слухопротезуванню.

Ви зможете точно зрозуміти свою проблему й визначитися з подальшим курсом лікування. Наші фахівці розкажуть детальніше про гігієну слуху, що особливо важливо для повноцінної реабілітації та підберуть якісний сучасний слуховий апарат, який буде налаштовано саме під Вас.

Раніше було багато складнощів з перевіркою дитячого слуху, але тепер у Кременчуці все стало набагато легше. Приходьте в наш центр і за невеликий сеанс ми проведемо детальну діагностику. Ми усвідомлюємо, що ситуація в Україні дуже серйозна, тому обстежуємо дітей незалежно від віку, навіть новонароджених. Завдяки новим технологіям це стало можливо.

Наша адреса: м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25, 2-й поверх

Центр здоров’я “Беладент”

Телефони:

(0456) 309-969

(066) 409-30-62

(067) 234-89-88

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#десять #10 #причин #втрати #втрачаємо #слух
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...