Фотозвіт
13:48, 7 травня 2018 р.

Більше 170 спортсменів випробували себе в дуатлоні

Фотозвіт

У неділю, 6 травня в Білій Церкві відбулися змагання «Чемпіонат України та Кубок Білої Церкви» з дуатлону (триалону). Участь у триатлоні взяли 170 спортсменів з України та Республіки Білорусь. Серед них були як любителі-аматори, так і професіонали, віком від 16 до 70+ років.

За інформацією прес-служби Білоцерківської міської ради, програма змагань включала: біг на дистанцію 5 км, велосипедну гонку на дистанцію 20 км та біг на відстань 2,5 км.

У змаганнях взяли участь такі відомі спортсмени:

• Олексій Сюткін із міста Черкаси – Чемпіон України, чемпіон Європи в естафеті, член Збірної команди України;
  • Софія Прийма з міста Львів – неодноразова переможниця Чемпіонату Європи;
  • Сергій Курочкін з Києва – неодноразовий призер міжнародних змагань;
  • Віра Соснова із Донецької області – переможниця минулорічного Чемпіонату України з триатлону, що проходив у Білій Церкві.

Учасники були розподілені на 9 категорій серед жінок та 11 серед чоловіків – відповідно до віку та категорію еліт (16-34 роки).

У Чемпіонаті України з триатлону серед жінок-юніорів перемогли:

1 місце – Моніка Добровольська (Дніпропетровська область),

2 місце – Олександра Павлова (Запорізька область),

3 місце – Діана Петрук (Донецька область).

Серед чоловіків у категорії юніори:

І місце – Валентин Марієвський (Запорізька область);

ІІ місце – Антон Микитюк (Дніпропетровська область);

ІІІ місце – Денис Кирилович (Житомирська область).

У групі еліт серед жінок 1 місце та Кубок Білої Церкви виборола Віра Соснова (Донецька область).

Серед чоловіків у категорії еліт 1 місце та Кубок Білої Церкви серед чоловіків здобув Сергій Курочкін (м. Київ).

Також були нагороджені спортсмени-аматори – чоловіки та жінки, які були розподілені відповідно до вікових категорій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію