• Головна
  • 7 проектів Білої Церкви, які змінять місто на краще
10:40, 14 травня 2018 р.

7 проектів Білої Церкви, які змінять місто на краще

11 травня в Білій Церкві відбулася презентація проектів комплексного благоустрою території міста.

За інформацією прес-служби Білоцерківської міської ради, всі представлені проекти наразі напрацьовуються департаментом ЖКГ.

Представлені під час презентації проекти показують основні концепції і бачення щодо реконструкцій та розвитку різних територій Білої Церкви. Так, наприклад, заплановано будівництво скверу на масиві Таращанський. Тут планують створити зони відпочинку та спортивні майданчики для дітей.

Отже, під час заходу представники проектних організації презентували ескізні проекти з благоустрою Білої Церкви:

Реконструкція пішохідної частини пр. Князя Володимира з облаштуванням благоустрою навколо скульптури «Шлях до Соборності»

Масштабна скульптура «Шлях до соборності України» буде споруджена в районі перехрестя вулиць Шевченка та проспекту Князя Володимира та стане ще однією родзинкою Білої Церкви.

Арт-об’єкт відображатиме єднання українців та імітуватиме монолітну стіну із вирізаними силуетами фігур людей, які, стоячи, тримаються за руки - символізуючи живий ланцюг єдності.

Скульптуру зведуть у кольорах державного прапору, у сучасному мозаїчному стилі з цеглин ручної роботи, кожна з яких буде мати іменну символіку. Будь-який житель міста чи держави матиме можливість, за бажанням, замовити цеглинку зі своїм іменем й таким чином, стати частиною «Шляху до соборності України». Автором скульптури став литовський скульптор – Тадас Гутаускас.

Скульптура стане однією з туристичних зон Білої Церкви та має великий шанс бути внесеною у книгу рекордів Гіннеса. Варто відзначити, що бюджет міста фінансової участі у спорудженні скульптури не бере. Всі затрати на будівництво бере на себе організатор зведення монументу – громадська організація «Шлях до соборності України».

Навколо скульптури буде створено паркову зону із використанням річки Протока. Скульптура стане вхідною групою до парку. Тут будуть облаштовані велодоріжки, парковка, зони для відпочинку, інформаційні стенди та ін.

Реконструкція площі перед Будинком приїжджих

На цій ділянці планують провести модернізацію озеленення, змінити пішохідні зв’язки, облаштувати парковки, використати рельєфну пластику при формуванні ландшафту. Крім того, площу планують зробити «точкою мистецтв» для молоді. Пам’ятник Петру Запорожцю буде збережено лише в якості мистецького твору відомого українського скульптора.

Реконструкція алеї бульвару Олександрійський

7 проектів Білої Церкви, які змінять місто на краще, фото-28

Наразі вже виконана частина роботи на цій ділянці, у подальшому заплановані заходи з ремонту іншої частини бульвару. Зокрема, планують облаштувати окремі зони: пішохідні мережі, доріжки для велосипедистів, створення безбар’єрних переходів через проїжджі частини, облаштування зон відпочинку, озеленення тощо.

Реконструкція прибережної зони річки Рось вздовж проспекту Князя Володимира в районі храму Покрови Божої Матері до мосту по вулиці Заярська

7 проектів Білої Церкви, які змінять місто на краще, фото-29

Цю частину міста білоцерківці використовують як територію відпочинку і для занять спортом, а в іншій частині - залишають автотранспорт, приїжджаючи до храм. Тому, в першу чергу було розроблено схему упорядкування стоянки для автомобілів. Для цього на схилі від проїжджої частини пропонується створити нижній паркувальний рівень. Крім того, на цій території будуть облаштовані зони відпочинку, об’єкти громадського харчування, пішохідні доріжки.

Реконструкція рекреаційної зони острову Дитинство та вулиці Новоселівська

Автори проектів пропонують на цій території побудувати пішохідні та велосипедні доріжки, зони розваг для дітей.

Також під час заходу було презентовано проекти реконструкції пішохідного мосту через річку Рось, Скверу на масиві Таращанський, рекреаційної зони Замкова гора, вулиці Театральна, Капітальний ремонт об’єктів благоустрою по провулку Горний, парку Слави.

Читайте також: Міська влада шукає фінансування для реконструкції мосту на Замковій горі.

Зручно слідкувати за новинами у нашому Telegram каналі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БілаЦерква #проекти #реконструкція #Шляхдособорності #скульптура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
тома
2 жовтня 2020 р., 06:13
Це вигребли всіх людей зі східної України і розвалили вигребли кошти за бугор і нам в Білій Церкві построять 3 халабуди, це що нормальне збиткування америки і Росії? У Росії всі терема і церкви петра1 стоять неушкоджені посьогодні. Якіб ніщі дикуни папуаси населення в них небули, нерухомість у них стоїть вся неушкоджена з моменту початку проживання там, ніхто свої зусилля марно на чужих не витрачає, на укріплення ворожих країн тимбільше. У нас вже розвалено будиночки часів Радянського Союза, нам дуже тяжко і дуже дорого, будьте ласкаві, обережно відносьтесь до наших зусиль і махіни ці країни запрошувати не треба, вони знають як вас використати як ви туди поїдете, а ви їх не використаєте ніяк, тільки всі пограбовані.
Оголошення
live comments feed...