• Головна
  • Білоцерківська міська рада зареєструвала Статут територіальної громади Білої Церкви
12:44, 15 травня 2018 р.

Білоцерківська міська рада зареєструвала Статут територіальної громади Білої Церкви

Білоцерківська міська рада зареєструвала Статут територіальної громади міста Біла Церква. 

Відповідне свідоцтво було підписане 26 квітня Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області. З цього моменту документ набирає чинності.

Нагадаємо, що у січні за результатами правової експертизи, Головне територіальне управління юстиції у Київській області висловило ряд зауважень до тексту документа. Після кропіткого доопрацювання документ зареєстрували.

Що ж таке статут територіальної громади та яку користь він може приносити мешканцям?

Відзначимо, що Статут міста має найвищу силу серед всіх нормативно-правових актів міста. В першу чергу, він потрібен для захисту та реалізації своїх прав членами територіальної громади і по суті є Конституцією міста.

Тепер білоцерківці матимуть встановлені порядки та норми для проведення зборів, організації громадських слухань, проведення громадської експертизи, внесення проектів та інші взаємодії із органами місцевого самоврядування.

Крім того, документ дасть можливість ліквідувати існуючі прогалини у правовій регламентації питань організації місцевого самоврядування, а найголовніше – деталізувати усі можливі форми участі жителів громади у вирішенні питань місцевого значення.

Варто відзначити, що ідея розробки Статуту територіальної громади Білої Церкви існувала вже давно, однак розробити і затвердити документ вдалося лише з ініціативи міського голови Геннадія Дикого. Кропітка робота над розробкою Статуту розпочалася у 2014 році. Для цього були залучені широкі коли громади та представники експертного середовища.

Статут територіальної громади Білої Церкви – ще один крок до того, аби наше місто відповідало всім європейським стандартам.

Читайте також: 7 проектів Білої Церкви, які змінять місто на краще.

Зручно слідкувати за новинами у нашому Telegram каналі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Статут #БілаЦерква #територіальнагромада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...