• Головна
  • Місцеві депутати пройшли навчання за програмою «Депутат XXI сторіччя»
20:10, 21 травня 2018 р.

Місцеві депутати пройшли навчання за програмою «Депутат XXI сторіччя»

Депутати місцевих рад мають працювати по новому. Саме з цією метою в 6 областях окраїни розпочалася програма навчання депутатів місцевих рад «Депутат XXI сторіччя»,  в рамках якої, буде проведено серія навчальних семінарів (майстерень) для депутатів місцевих рад та їх помічників в три етапи. Кожен етап передбачає 2-денну майстерню. Всі учасники майстерень забезпечуються учбовими матеріалами і харчуванням під час навчання. По підсумках майстерень, будуть вручені сертифікати.

Головні акценти навчання націлені на виклики, пов'язані з реформуванням місцевого самоврядування в Україні, на отримання знань і навичок, необхідних депутату в сучасному світі. Також, проект передбачає вивчення й імплементацію світового досвіду та успішних практик народного представництва в провідних демократичних країнах.

Навчання проводяться тренерами Черкаської обласної організації Комітету виборців України. В проект потрапила і Київська область, а саме, Білоцерківській район. Київське обласне відділення КВУ відповідає за організацію заходів.

Перший етап навчання на Київщині у формі 2-денної майстерні відбувся у місті Біла Церква 27 і 28 квітня для депутатів та активістів Узинської ОТГ та м. Біла Церква у приміщенні Агенції стратегічного розвитку м. Біла Церква. У заході взяв участь секретар Білоцерківської міської ради.

Під час майстерні учасники дізнались про особливості законодавства та нові повноваження і обов’язки об’єднаних територіальних громад, про депутатські ризики при декларуванні і конфлікті інтересів, про програмно-цільовий метод бюджетування та інші.

Другий етап навчання буде проведений в серпні – вересні в місті Узин.

Більш докладніше про хід проведення навчання депутатів можна дізнатися на сторінці фейсбуку «Депутат XXI сторіччя»

Навчання проводиться за підтримки The National Endowment for Democracy (США)

За інформацією голова Київського обласного відділення, КВУ Юрія Бута.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутати #білоцерківщини #програма #навчання #ДепутатXXIсторіччя
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...