• Головна
  • Поганий слух і як слухові апарати допомагають краще чути?
Новини компаній
11:29, 23 травня 2018 р.

Поганий слух і як слухові апарати допомагають краще чути?

Новини компаній
Поганий слух і як слухові апарати допомагають краще чути?, фото-1

Давно відомо, що в основі втрати слуху зазвичай лежать не вікові проблеми, а різного роду несприятливі наслідки науково-технічного прогресу. Саме вони безпосередньо вплинули на те, що людина перестала вести здоровий спосіб життя. І порушення слуху на сьогодні являють собою проблему глобального масштабу, враховуючи кількість населення, що страждає глухотою. Все це – наслідки надмірного використання передових технологій.

Значну роль тут відіграє регулярне використання навушників. Навколо і так достатньо шуму (сирени, клаксони автомобілів, гучна музика, крики, звуки заводів і фабрик тощо). Прагнучи створити собі затишну атмосферу, багато хто не бачить іншого виходу, окрім як надіти навушники і поринути у світ улюбленої музики або просто на ходу слухати новини. В результаті такого вибору наслідки сумні – порушення роботи слухового апарата. Людина перестає нормально чути і не може обійтися без приладів для поліпшення слуху. За деякими даними, близько однієї третини населення земної кулі відчуває потребу в придбанні слухового апарату.

Сьогодні на ринку представлені різні марки приладів для корекції слуху, загальна кількість яких перевалює за тисячу найменувань. Споживачі можуть вибрати слуховий апарат, відповідний за розміром, формою, кольором та зовнішнім оформленням.

Відомо, що людина не чує собачі свистки. Це пов'язано з їх частотним діапазоном. І кожна людина сприймає звуки в різному частотному діапазоні, тому і порушення слуху різняться в кожному конкретному випадку. Не можна виготовити й використовувати стандартний слуховий апарат. Враховуючи індивідуальність кожного конкретного захворювання, тільки профільні фахівці Центрів слуху «Беттертон» у Білій Церкві зможуть правильно діагностувати та призначити лікування в кожному окремому випадку.

У компанії «Беттертон» працюють професіонали, які вміють правильно визначати проблему, діапазон втрати чутності, підбирати на основі досліджень такий слуховий апарат, який буде найбільш ефективним для клієнта. В послуги входять настроювання й встановлення приладу.

Кожен з потенційних клієнтів діагностичного центру нашої компанії повинен знати, що тут він отримає кваліфікований огляд, точне встановлення діагнозу, зможе підібрати апарат з урахуванням індивідуальних характеристик та побажань. До уваги приймаються найдрібніші деталі, будь то нюанси фізичної або естетичної властивості, а також особливості соціальної адаптації.

Фахівці центру навчають самостійно налаштовувати слуховий апарат та належному догляду за ним.

Крім слухових апаратів, діагностичний центр «Беттертон» пропонує широкий асортимент різноманітних аксесуарів для них.

Аксесуари - це пристрої, що полегшують використання апаратів, забезпечуючи підключення додаткових функцій. З ними користуватися апаратами стає простіше - можна підключати різні аудіоджерела (плеєр, телевізор, радіо), спілкуватися телефоном і взагалі краще чути все, що відбувається поруч.

До аксесуарів, що реалізуються в мережі «Беттертон», входять:

Засоби для бездротового зв'язку. Завдяки їм звук надходить до апарату. У результаті людина може без проблем розмовляти з оточенням, дивитися телевізор, не впираючись в екран і при цьому абсолютно не напружуючись. Крім того, до послуг користувачів слуховими апаратами пропонуються пульти дистанційного керування, за допомогою яких можна не тільки регулювати рівень звуку, але й здійснювати програмне перемикання.

Елементи живлення. На вибір пропонуються різні типи батарейок, що використовуються в апаратах. В основному клієнти вдаються до повітряно-цинкових батарей. Акумулятори імпортного виробництва характеризуються більш тривалим терміном експлуатації (в середньому близько 30 днів), постійністю напруги і хорошим рівнем потужності. У нашому Центрі можна придбати якісні батарейки від німецького виробника з тривалою гарантією.

Засоби для догляду. Спреї для дезінфекції, капсули для сушіння, засоби, за допомогою яких чистяться й продуваються вкладиші. У Центрах «Беттертон» реалізуються спеціальні універсальні набори, які включають все, що потрібно для нормального догляду за апаратом.

Центр слуху «Беттертон» в Білій Церкві пропонує послуги з діагностики слухових порушень, підбору, налаштування та сервісного обслуговування слухових апаратів, а також аксесуарів до них. Завдяки оснащенню за останнім словом техніки і професіоналізму наших сурдологів, ми гарантуємо точність постановки діагнозу. А різноманітний асортимент слухових рішень дозволяє компенсувати порушення слуху будь-якого ступеня тяжкості.

Наша адреса: м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25, 2-й поверх

Центр здоров’я “Беладент”

Телефони:

  • (0456) 309-969
  • (066) 409-30-62
  • (067) 234-89-88
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...