• Головна
  • Члени виконкому схвалили проект рішення щодо ліквідації двох дитячих музичних шкіл у Білій Церкві
13:54, 23 травня 2018 р.

Члени виконкому схвалили проект рішення щодо ліквідації двох дитячих музичних шкіл у Білій Церкві

Вчора, 22 травня члени виконавчого комітету схвалили проект рішення міської ради «Про оптимізацію мережі закладів позашкільної освіти у сфері культури». Згідно з документом, дитячі музичні школи №2 та №3 пропонують ліквідувати, натоміть планують створити Білоцерківську школу мистецтв №2.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, учнівський та викладацький контингент установ буде збережено. А учні цих музичних шкіл зможуть продовжити навчання у новому закладі.

Члени виконкому схвалили проект рішення щодо ліквідації двох дитячих музичних шкіл у Білій Церкві, фото-1

Як раніше повідомляв сайт 04563.com.ua, батьки учнів та педагоги дитячої музичної школи №2 обурені таким рішенням та виступають проти ліквідації мистецького закладу. Всі вони звернулися до міського голови Геннадія Дикого, депутатів міської ради з проханням не позбавляти їх дітей права на музичну освіту. Крім того, білоцерківці звернулися по допомогу до народного депутата України Марченка Олександра Олександровича. Депутат відреагував на звернення громадян своїм депутатським зверненням до віце-прем'єр-міністра України Кириленка В.А., міністра культури України Нищука Є.М. та до міського голови Білої Церкви Дикого Г.А. з проханням розглянути звернення та терміново не допустити ліквідації Білоцерківської дитячої музичної школи №2.

У міській раді ліквідацію дитячої музичної школи пояснюють тим, що санітарно-технічні умови музичної школи № 2 не відповідають вимогам санітарно-технічного та санітарно-гігієнічного, а також протипожежних норм. Комісія, яка обстежувала навчальний заклад виявила, що приміщення знаходиться у незадовільному стані. Крім того, відзначається, що батьки самі висловили побажання розширити спектр надання послуг по навчанню мистецьким напрямкам. Таким чином, згідно з проектом рішення пропонується припинити діяльність дитячої школи №2 та №3 шляхом їх ліквідації.

За словами міського голови Геннадія Дикого, приміщенню дитячої музичної школи №2 вже близько 100 років.Жодна дитина не буде переведена у нову школу мистецтв, доки не будуть створені належні умови в мікрорайоні у новій сучасній школі мистецтв. Ті вчителі, які займаються з дітьми – продовжать вчити тих же дітей. Скорочення персоналу може торкнутися лише обслуговуючого персоналу: операторів котельні, сторожів тощо.

Батьки ж учнів, випускники та педагоги продовжать боротися за функціонування дитячої музичної школи №2.

Наступним кроком, проект рішення розглянуть на сесії міської ради, яка відбудеться 24 травня.

Розгляд питання ліквідації дитячих музичних шкіл №2 та №3 на засіданні виконавчого комітету дивіться з 30 хвилини:

Читайте також: 9 чергових садочків, які працюватимуть в липні у Білій Церкві.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БілаЦерква #музичнашкола #ліквідація #комісія #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...