• Головна
  • Рішення про ліквідацію дитячих музичних шкіл №2 та №3 тимчасово відклали
Відео
11:13, 25 травня 2018 р.

Рішення про ліквідацію дитячих музичних шкіл №2 та №3 тимчасово відклали

Відео

Вчора, 24 травня перед початком 52-ї сесії, біля міської ради відбувся мітинг, на який прийшли учні, батьки та педагоги дитячої музичної школи №2 та №3. Діти, у знак протесту проти закриття двох шкіл, зіграли на музичних інструментах, батьки тримали плакати.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, на початку засідання депутати надали слово батькам та педагогам, які прийшли висловити свої вимоги щодо закриття дитячих музичних шкіл №2 та №3.

Зачитав резолюцію мітингу один із батьків двох учнів дитячої музичної школи №2 - Шерехура Ігор Павлович. Так, батьки учнів музичної школи №2 висловили обурення діями міської влади про ліквідацію, оптимізацію та злиття музичної школи №2 та музичної школи №3. Батьки вимагали прийняти до уваги інтереси батьків та дітей навчатися у комунальному закладі міської ради - дитячій музичній школі №2. Наполягли зняти питання про ліквідацію музичної школи №2 та попросили допомогти у проведенні ремонту школи. Крім того, батьки звернулися до меценатів та бізнесменів Білої Церкви по допомогу у проведені ремонту в музичній школі №2. За словами Ігора Шерехури, питання ремонту в їх навчальному закладі стоїть вже давно.

Рішення про ліквідацію дитячих музичних шкіл №2 та №3 тимчасово відклали , фото-3

Після цього, слово взяв міський голова Геннадій Дикий, який звинуватив начальника відділу культури та туризму Юлію Іванівну Ковальську, яка, за словами міського голови, повинна була особисто роз’яснити батькам ситуацію щодо ліквідації шкіл. Тому, перед прийняттям рішення Геннадій Дикий пообіцяв особисто зустрітися з батьками, учнями та педагогами музичних шкіл №2 та №3 і спільно прийняти рішення щодо функціонування цих закладів.

Крім того, міський голова відзначив, що переводити дітей не будуть до того моменту, поки не буде визначене конкретне приміщення, а учнівський та викладацький склад двох музичних шкіл буде збережено.

«Те, що сьогодні, діти навчаються у будівлі, якій 100 років з туалетом на вулиці є неприпустимим.» - зазначив Геннадій Дикий.

Рішення про ліквідацію дитячих музичних шкіл №2 та №3 тимчасово відклали , фото-4

Потім зачитала резолюцію викладач дитячої музичної школи № 3 Ганна Павлова , яка також вимагала скасувати проект рішення щодо ліквідації двох музичних шкіл та створення однієї школи мистецтв. Крім того, викладачка закликала звільнити з посади начальника відділу культури та туризму Юлію Іванівну Ковальську.

За підсумками засідання, проект рішення «Про оптимізацію мережі закладів позашкільної освітиу сфері культури» було знято з розгляду депутатів. Отже, поки що рішення про ліквідацію двох дитячих музичних шкіл не розглядають. Найближчим часом з батьками, учнями та викладачами зустрінуться начальник відділу культури і туризму міської ради та міський голова.

Читайте також: Як у Білій Церкві реалізують проекти Громадського бюджету-2017.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БілаЦерква #музичнашкола #ліквідація #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...