• Головна
  • В дитини порушення слуху? Не зволікайте!
Новини компаній
18:00, 1 червня 2018 р.

В дитини порушення слуху? Не зволікайте!

Новини компаній
В дитини порушення слуху? Не зволікайте!, фото-1

Дуже відповідальним моментом для батьків є перевірка слуху в їх дитини. Адже від цього залежить її подальший розвиток, комунікативні здатності, інтелект. Нормою дитячого слуху вважається здатність розрізняти звукову інформацію на відстані 5-6 метрів, а високі тони – на дистанції 20 м. при випадках приглухуватості в дітей, якщо вони чують мову на відстані 2 метрів, їм рекомендовано навчання у звичайній школі, при забезпеченні необхідних умов. Якщо ж порушення слуху не дозволять розчути інформацію дальше ніж 1м, лікарі наполягали на спеціальному учбовому закладі.

Та сьогодні ситуація змінилася на краще. Сучасні слухові апарати здатні компенсувати порушення слуху різного ступеню важкості. Це дозволить дитині нормально розвиватися та вчитися у звичайній школі. Отримати допомогу зі слухової реабілітації у Білій Церкві можна, звернувшись до центру «Беттертон».

Деякі батьки не поспішають купувати своїй дитині індивідуальний слуховий апарат, аргументуючи це тим, що треба трохи підрости. Це величезна помилка! Адже чим довше малюк страждає від дефіциту звукової інформації, тим складніше йому розвиватися. Рання слухова реабілітація допомагає вчасно сформувати мовні навички та запобігає атрофуванню мозкових центрів.

Якщо для дорослої людини погіршення слуху є дискомфортом, що заважає сприймати звуки, як раніше, то для дитини усе набагато серйозніше. Адже завдяки цій функції діти пізнають світ, розвиваються, формують нові навички. Не треба відбирати в них цієї можливості! Якщо в малюка виявили приглухуватість, негайно зверніться до сурдолога по реабілітацію!

Як підібрати дитячий слуховий апарат?

Знайти прилад для дитини дещо складніше, ніж для дорослого. Потрібна модель, яка буде забезпечувати якісне та розбірливе звукосприйняття. Але процес підбору ускладнюється тим, що дитина не завжди може висловити свої відчуття від носіння апарату.

Головне, чим повинен керуватися спеціаліст при виборі оптимального приладу – результати аудіометричного обстеження. Зараз дуже великий асортимент моделей слухових апаратів для дітей, а сучасні аудіограми дають вичерпну інформацію. Відстежити ефект від носіння пристрою можна за допомогою спостерігання за дитиною батьків та педагогів. При цьому значну роль відіграє не тільки сам апарат та його налаштування, а ще й правильно підібраний вушний вкладиш. Його виготовляють індивідуально – за зліпком, виробленим з отопластичного матеріалу.

Для дитини краще за все обирати цифровий слуховий апарат завушного типу. Сучасні прилади мають мініатюрні розміри, а їх можливості дозволяють відкрити дитині усе розмаїття звуків.

У центрі «Беттертон» у Білій Церкві можна отримати якісну реабілітацію слуху. Тут пропонуються послуги діагностики, підбору та налаштування слухових апаратів. Також до них можна виготовити індивідуальні вушні вкладиші, придбати необхідні аксесуари. Наші спеціалісти нададуть професійну допомогу не тільки під час обстеження та підбору приладу, але й у період адаптації! Записатися на консультацію можна за телефонами вказаними нижче або використовуючи онлайн форму на сайті

https://bettertone.com.ua

Наша адреса: м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25, 2-й поверх

Центр здоров’я “Беладент”

Телефони:

  • (0456) 309-969
  • (066) 409-30-62
  • (067) 234-89-88
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...