Фото, Відео
16:08, 4 червня 2018 р.

Білоцерківчанка виборола срібну медаль чемпіонату Європи з художньої гімнастики

Фото, Відео

Українські гімнастки завоювали 4 медалі у фіналах чемпіонату Європи 2018 року, які проходили 3 червня.

Як повідомляє прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, чемпіонат з художньої гімнастики проходив в іспанській Гвадалахарі.

У складі української збірної виступила вихованка Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту - Аліна Бихно. Білоцерківчанка виборола срібну нагороду.

Блискуче виконання програми з 5-ма обручами у командному виступі принесло збірній «срібло». Зазначимо, що отримана оцінка 22,100 є рекордною для української команди, а складність виступу є найвищою серед усіх команд.

За підсумками змагань українська збірна посіла друге загальнокомнадне місце.

Срібна нагорода Аліни стала чудовим подарунком тренеру та президенту Федерації художньої гімнастики Київської області, яка сьогодні, 4 червня святкує свій день народження.

У медальному заліку Україна посіла 4 місце, а за кількістю завойованих медалей - друге.

Білоцерківчанка виборола срібну медаль чемпіонату Європи з художньої гімнастики, фото-3

Варто відзначити, що українські гімнастки завоювали квоти на Європейські ігри 2019 року, які пройдуть в Мінську.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію