
Фото
12:00, 2 серпня 2018 р.
На вулиці Шевченка білоцерківські рятувальники витягли з яру чоловіка
Фото
Вчора, 1 серпня близько 18:53 в Білій Церкві на вул. Шевченка , біля каплички Православної Церкви, 27-річний чоловік скотився в яр глибиною 20 м.
Як повідомляє прес-служба ДСНС у Київській області, на місце події негайно виїхав особовий склад 3-го рятувального відділення групи рятувальних робіт.
Чоловік не міг самостійно вибратися з яру, тому рятувальники за допомогою рятувальної мотузки та рятувального кола дістали потерпілого . Після цього фельдшер надав чоловіку медичну допомогу .
Раніше повідомлялося, що зранку в Білій Церкві горів ТРЦ "Апельсин".
Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:58
22 червня
09:41
22 червня
13:09
20 червня
ТОП новини
Оголошення
08:47, 28 березня 2017 р.
07:15, 29 березня 2017 р.
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
08:49, 28 березня 2017 р.
