У Білій Церкві продовжується голосування за проекти Громадського бюджету-2018

До 24 вересня кожен білоцерківець може подарувати рідному місту велосипедну доріжку по периметру озера на Острові Дитинства, автоматичну громадську вбиральню, скульптуру українському єврейському письменнику Шолом-Алейхему тощо. Для цього потрібно лише віддати свої голоси за два проекти Громадського бюджету. Зробити це можна як у режимі онлайн на сторінці онлайн-платформи Громадського бюджету, так і на дільницях, які для зручності містян були розташовані в різних районах міста.

Сьогодні пропонуємо ще раз ознайомитись із кількома проектами Громадського бюджету-2018, які принесуть користь всім жителям Білої Церкви.

Гурток «Робототехніки»

У Білій Церкві продовжується голосування за проекти Громадського бюджету-2018, фото-1 У Білій Церкві продовжується голосування за проекти Громадського бюджету-2018, фото-2 У Білій Церкві продовжується голосування за проекти Громадського бюджету-2018, фото-3 У Білій Церкві продовжується голосування за проекти Громадського бюджету-2018, фото-4

У приміщенні КЗ БЦМР пропонують створити сучаний навчальний клас для занять робототехнікою та STEM -освіти (наука, технології). Діти і підлітки зможуть розвивати логіку, інженерне мислення, опановувати математику та програмування, що є актуальним у сучасному світі. Детальніше за посиланням.

«Простір для відпочинку та спілкування»

У Білій Церкві продовжується голосування за проекти Громадського бюджету-2018, фото-5 У Білій Церкві продовжується голосування за проекти Громадського бюджету-2018, фото-6 У Білій Церкві продовжується голосування за проекти Громадського бюджету-2018, фото-7 У Білій Церкві продовжується голосування за проекти Громадського бюджету-2018, фото-8 У Білій Церкві продовжується голосування за проекти Громадського бюджету-2018, фото-9

Автори цього проекту пропонують створити за перспективним парком за «літаком» по проспекту Князя Володимира, або на Острові Дитинства, зони відпочинку та центру спілкування. Детальніше за посиланням.

Інклюзивний простір для дітей з особливими потребами

У Білій Церкві продовжується голосування за проекти Громадського бюджету-2018, фото-10 У Білій Церкві продовжується голосування за проекти Громадського бюджету-2018, фото-11 У Білій Церкві продовжується голосування за проекти Громадського бюджету-2018, фото-12 У Білій Церкві продовжується голосування за проекти Громадського бюджету-2018, фото-13

Пропонується створення інклюзивного простору для спортивних занять адаптивною фізкультурою та сенсорною інтеграцією для дітей з особливими потребами разом із звичайними дітками у клубі за місцем проживання «Прометей». Детальніше за посиланням.

«Енергозбереження - крок до майбутнього»

У Білій Церкві продовжується голосування за проекти Громадського бюджету-2018, фото-14

Автори проекту планують встановити на даху будівлі Білоцерківської міської лікарні сонячну автономну електростанцію, таким чином перевести заклад на альтернативне джерело енергії. Крім того, пропонують замінити лампи накалювання та світильники у закладі на економічні LED- лампи. Детальніше за посиланням.

Дізнатися про дільниці для голосування за проекти Громадського бюджету можна тут.

Читайте також: 17 проектів білоцерківців, які допустили до голосування у Громадському бюджеті.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!

Біла Церква громадський бюджет голосування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі