У Білій Церкві відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди»

Біла Церква приєдналася до Всеукраїнської акції акції-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди».

На площі Т. Г. Шевченка білоцерківці створили серце, аби привернути увагу до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, акціяпроходила з метою привернення уваги до питань влаштування на виховання в сім’ї дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Цього дня представники служби у справах дітей міської ради, Білоцерківського міськогоцентру соціальних службдля сім'ї, дітей та молоді роздавали флаєри, брошури та інші матеріали з інформацією про можливість взяти дитину на виховання в сім’ю, як стати патронатними вихователями, як отримати, у разі необхідності, кваліфіковану психологічну потребу для дітей. Для діток з центру соціально-психологічної реабілітації «Злагода» було організовано солодке частування в одному з ресторанів міста.

У Білій Церкві відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» , фото-1 У Білій Церкві відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» , фото-2 У Білій Церкві відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» , фото-3 У Білій Церкві відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» , фото-4 У Білій Церкві відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» , фото-5 У Білій Церкві відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» , фото-6 У Білій Церкві відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» , фото-7 У Білій Церкві відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» , фото-8 У Білій Церкві відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» , фото-9 У Білій Церкві відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» , фото-10 У Білій Церкві відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» , фото-11

Відзначимо, що в Білій Церкві у сім’ях усиновлювачів проживає 82 дитини, а в сім’ях опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів – 279 дітей, але 50 хлопчиків та дівчаток перебувають на обліку, дітей яких можна усиновити та взяти до своєї родини.

Тим, хто прийняв виважене рішення усиновити дитину або взяти її на виховання в прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу, необхідно звертатися у відділ служби у справах дітей за адресою: вул. Першотравнева, буд.8, (тел. 5-22-42,5-15-58).

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!

усиновлення діти акція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі