• Головна
  • Що відбувається в театрі Саксаганського?
Думка редакції
10:38, 5 жовтня 2018 р.

Що відбувається в театрі Саксаганського?

Думка редакції
Що відбувається в театрі Саксаганського?

Чесно кажучи, ми й самі не розуміємо. Не об'єктивна та одностороння інформація жодним чином не проливає світло на причини такої затяжної кризи у театрі.

Головне, що більш-менш нам відомо, то - це те, що фінансові проблеми нікуди не ділись, персонал як не отримував зарплатню, так і не отримує її вчасно. Але те, що відбувається зараз не піддається усвідомленню. Мало того, конфлікт призводить до ще гіршого становища - монолітний колектив вже поділився на два протилежних табори.

Ми любимо та поважаємо театр, акторів та працюючий персонал. Як інформаційний ресурс міста Білої Церкви ми не висвітлювали розкол колективу із-за браку об’єктивної, двосторонньої інформації та абсурдність вчинків чи то керівництва, чи окремих людей із колективу. Уявіть, вони розділили навіть свій інтернет-ресурс: замість одного сайту, в нас тепер двоє. Тому не було опублікувано жодної інформації щодо проблем у театрі з нашого боку. Але є межа, конфлікт зайшов вже занадто далеко.

Останнім часом навколо нашого улюбленого куточка культури, театру Саксаганського, відбувається щось незрозуміле. То в мережі фб поширюються чутки про закриття, будівництво торгівельного центру, бані для депутатів та ще багато інших, не менш фантастичних прогнозів щодо майбутнього. Чутки, плітки спалахують то з новою силою, то безслідно зникають. Пересічним та небайдужим мешканцям міста всі ці маніпуляції не дають адекватно розібратись, що ж насправді відбувається, в чому причина. Новини з’являються, але висвітлюють думки тільки однієї із сторон однобоко, і це стосується обидві сторони конфлікту. Відео, що з’явилось нещодавно в мережі не дає чітко усвідомити суть проблеми. Крім репету та криків «культурних людей» із останнього відео, питань навпаки з'являється ще більше. Задля об’єктивності наш ресурс пропонує вам, обом сторонам конфлікту, обрати час, місце та запросити журналістів із небайдужими людьми і нарешті висвітлити без образ, криків та штовханини по черзі своє бачення конфлікту та спосіб його вирішення. Те, що відбувається навколо театру зараз не личить людям культури: маніпуляції, розповсюдження фейків, поливання один одного брудом. Навіщо? Вам потрібен діалог та компроміс. Ви повинні зрозуміти - чим довше йде затягування кризи, тим гірше. Навіть більше: мешканцям міста, яким не все одно було, вже втратили будь-який інтерес до подій в театрі, а інші взагалі, стали байдужі до його долі.

Тому, для збереження культурної частинки нашого міста, прислухайтесь до нашої поради. Зробіть крок назустріч один одному та вирішіть проблему.

Автор: Сергій Тарасов

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла_Церква #театр #Усков
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...