![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
У Білій Церкві водій маршрутки відмовився безкоштовно везти ветерана АТО
У Білій Церкві водій одного з маршрутних автобусів сполученням Біла Церква - Київ відмовив у безкоштовному проїзді учаснику АТО. Військового не пустили в маршрутку навіть після того, як він пред’явив відповідне посвідчення учасника бойових дій.
Пасажири при цьому заявляли, що військові отримують «скажені гроші», тому в змозі оплатити свій проїзд.
«Досить цього цирку та шоу ми поспішаємо на роботу», «Хто вас туди посилав у того і вимагайте, а не трогайте маршрутника», «Йдіть всі на Київ та воюйте з олігархами, а не з шахтарями», «Йдіть на електричку там безкоштовно, а в маршрутках треба всім платити», «Чому ми повинні платити податки і військовий збір, і вас утримувати?» - розповів на своїй сторінці в Facebook офіцер ЗСУ, екс-учасник АТО Анатолій Штефан («Штірліц»).
![У Білій Церкві водій маршрутки відмовився безкоштовно везт..., фото-1 У Білій Церкві водій маршрутки відмовився безкоштовно везти ветерана АТО , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Військовий зазначив, що за законом дійсно право на пільговий проїзд учасники бойових дій мають тільки за спеціальним талоном. Однак, він у момент поїздки про це не знав.
«Повідомивши, що зараз викличу поліцію і відмовляюся платити, від усіх пасажирів я почув шквал негативу, хоч сподівався на підтримку. Від цього мені стало так гидко, що не передати», - поділився чоловік.
На даний момент, пост у Facebook про скандал заблокували. Як повідомив Анатолій Штефан, на захист водія маршрутки «прийшли рідні білоцерківці».
«Підсумок... скарги на акаунт та пост... пост на перевірці у фб. Нам блін і ворогів не треба», - додав Анатолій Штефан.
Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!