• Головна
  • Народний депутат Роман Семенуха : «Українські підприємства – це податки і робочі місця для людей. Натомість, замість допомоги, держава продовжує обдирати бізнес»
17:07, 22 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Народний депутат Роман Семенуха : «Українські підприємства – це податки і робочі місця для людей. Натомість, замість допомоги, держава продовжує обдирати бізнес»

Під час робочого візиту до Білої Церкви депутат Верховної Ради від Об’єднання «Самопоміч», Роман Семенуха зустрівся із дирекцією та трудовим колективом «Укрінтерм».

Народний депутат Роман Семенуха : «Українські підприємства – це податки і робочі місця для людей. Натомість, замість допомоги, держава про..., фото-1

Підприємство займається виробництвом, та сервісним обслуговуванням теплогенеруючого обладнання. Крім цього, компанія має свій навчальний центр, де готують спеціалістів по експлуатації та технічному обслуговуванню обладнання.

 Під час особистої зустрічі з працівниками підприємства, вони задавали чимало запитань депутату. Цікавились питаннями тарифів та заробітних плат.  Та найбільше людей турбують посилення вимог для отримання субсидій.

Народний депутат Роман Семенуха : «Українські підприємства – це податки і робочі місця для людей. Натомість, замість допомоги, держава про..., фото-2

«Чому це відбувається? Бо за 4 роки необхідно було монетизувати субсидію. Тобто, субсидія мала заходити людям конкретно з живими грошима для того, щоб люди економили. Хтось ці кошти витрачав би на заміну батарей, вікон, хтось на утеплення фасадів. Але насправді цього нічого не зроблено» - заначив Роман Семенуха, - «держава не зацікавлена у розвитку, вона зацікавлена у розтраті грошей, тому людей спочатку садять на голку субсидій, а потім відбирають її і змушують платити за газ по максимуму без будь-яких знижок».

«При цьому, Україна має свої газові потужності, які не використовує в повному обсязі. При споживанні 31 мільярду кубометрів газу, Україна  видобуває - 20,5 мільярдів. Фактично, нам не вистачає близько 10 млрд. І за чотири роки вже за чинної влади, на жаль, мало або нічого не зроблено, щоб цей видобуток підняти. Спеціалісти з цієї галузі говорять, що якби на цю історію цілеспрямовано виділялися кошти, була б державна політика, то ми б сьогодні видобували вже не 21, а 25 мільярдів кубометрів. А за рахунок того, щоб впровадили ті чи інші програми енергомодернізації, енергоефективності, то ми б споживали не 31, а приблизно 27. Але цього не відбувається завдяки тому, що кілька конкретних людей отримують мільярди прибутків з простих українців, які купують газ за європейською ціною, а платять з українських зарплат».

Народний депутат Роман Семенуха : «Українські підприємства – це податки і робочі місця для людей. Натомість, замість допомоги, держава про..., фото-3

Не сприяє, зменшенню тарифів державна програма по встановленню лічильників, переконаний Роман Семенуха.

«Держава зобов’язана була закінчити програму по лічильниках. Підхід дуже простий: люди мають сплачувати за те, що споживають. Якби було зроблене перше, друге і третє, можливо тоді б і підняття газу сприймалося абсолютно по-іншому. Тому сьогодні це рішення - аморальне. Наш голова фракції підписався під постановою, щоб ввести мораторій на підняття цін, але Верховна Рада її не розглядає. Піднімає ціни Уряд і поки комплексного підходу до того, аби хоч трохи змінити ситуацію, він не пропонує».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Роман Семенуха #депутат від Об`єднання Самопоміч #Укрінтерм #у Білій Церкві
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...