Пенсіонерів Білої Церкви звозили на автобусах на обговорення тарифів на опалення

Вчора, 4 грудня у приміщенні Білоцерківтепломережі повинно було відбулося відкрите обговорення проектів постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на теплову енергію. Згідно з документом, передбачається підвищення вартості опалення майже на 22%.

Як відзначають на підприємстві, зміна тарифів на послуги з теплопостачання пов’язана із підвищенням ціни природного газу.

Пенсіонери, яких привезли на відкрите обговорення тарифів не підтримали рішення про підвищення тарифів на послуги з централізованого теплопостачання.

Як повідомив на своїй сторінці у facebook міський голова Геннадій Дикий, так звані «активні громадяни переважно пенсійного віку (які отримують субсидії) були привезені організовано на автобусах» до приміщення Білоцерківтепломережі.

Пенсіонерів Білої Церкви звозили на автобусах на обговорення тарифів на опалення , фото-1 Пенсіонерів Білої Церкви звозили на автобусах на обговорення тарифів на опалення , фото-2 Пенсіонерів Білої Церкви звозили на автобусах на обговорення тарифів на опалення , фото-3 Пенсіонерів Білої Церкви звозили на автобусах на обговорення тарифів на опалення , фото-4

«Сьогодні за допомогою немісцевих політиканів, які рвуться до влади було зірвано відкрите обговорення проектів постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на теплову енергію. Діями політичних зайд нівелюються засади демократії - громадські слухання, які і є діалогом між нами, площадкою для аргументованої дискусії. Механізм прямого впливу громади на владу - зірвано. Ціна газу збільшилась на 23%. Заплановане підняття тарифу для тепломережі на 13%.» - повідомляє Геннадій Дикий.

На відкритому обговоренні тарифів був присутній голова  ГО «Біла Церква Разом» Микола Бабенко, якого присутні обрали головою громадських слухань, на яких прийняли такі рішення:

- не підтримувати підвищення тарифів на послуги з централізованого теплопостачання;
- запропонувати КП «Білоцерківтепломережа» надати усі матеріали, що стали підставою для розрахунків тарифів, а також вичерпну інформацію щодо собівартості запропонованого тарифу, включаючи інвестиційну складову;
- о
рганізувати проведення експертизи наданих матеріалів з метою встановлення їх економічної обґрунтованості та відповідності нормативно-правовій базі;
- за результатами проведеної економіко-правової експертизи провести ще одні громадські слухання, на яких прийняти остаточне рішення.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!

опалення тарифи Білоцерківтепломережа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
10.67 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі