• Головна
  • Обговорення питань інвестицій у Білій Церкві
13:20, 6 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Обговорення питань інвестицій у Білій Церкві

У середу, 5 грудня 2018 року, о 10:00 год. у приміщенні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради відбулася прес-конференція заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктора Довганя стосовно питань імплементації Національної транспортної стратегії України до 2030 року та підтримки окремих інфраструктурних об'єктів Київської області, зокрема в м. Біла Церква.

Обговорення питань інвестицій у Білій Церкві, фото-1

На прес-конференції були присутні: Віктор Довгань - заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції, В’ячеслав Кучер - заступник голови Київської ОДА та Геннадій Дикий - міський голова Білої Церкви.

Заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції України Віктор Довгань наголосив, що в травні цього року Урядом було затверджено Національну транспортну стратегію до 2030 року. Протягом першого періоду реалізації стратегії, 2019-2021 роки, триватиме обговорення щодо пріоритетності проектів для держави на цей період. Також він повідомив, які з них будуть фінансуватися. Зокрема для Київщини це початок будівництва великої кільцевої дороги навколо Києва, сполучення Житомирської та Одеської трас, винос транзитного трафіку м.Київ та ін.

Віктор Довгань наголосив, що пріоритетними напрямками діяльності уряду є дороги. В Білій Церкві повинні ремонтуватися, як місцеві, так і державні.

Аеропорт Біла Церква - дуже гарний проект, як сказав Довгань: “Потрібен чіткий робочий план, як ми рухаємося далі. Я думаю, він є у керівника міста, у керівника аеропорту, керівництва області. Почати треба з відкриття митного посту, відновлення смуги”. 

Обговорення питань інвестицій у Білій Церкві, фото-2

На думку заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції, аеропорт Біла Церква має бути з фокусом на лоукости, чартери.

В’ячеслав Кучер у своєму виступі сказав: “Питання інвестицій - це основне питання будь-якої країни, від цього залежать економічні показники, які в свою чергу можуть надати стимули для всіх верств населення. Адже основним пріоритетом є захист населення. Показники для соціального захисту зростуть тоді, коли будуть економічні показники. Я впевнений, що Київщина має цей потенціал і він буде успішно реалізований. ”

Наприкінці прес-конференції міський голова Геннадій Дикий подякував гостям за візит, і сказав, що наразі йде активна боротьба за інвесторів як між містами, так і між країнами. Інвестор йде туди, де є розвернута інфраструктура. Тому дороги, розвиток комунікацій, аеропортів, залізниці дають нам можливість залучати інвесторів для того, щоб Україна постачала на зовнішні ринки не сировинну продукцію, а дійсно високотехнологічну з високою вартістю, щоб ми стали з часом Європейською країною. Біла Церква - промисловий вузол Київщини, найбільше місто у Київській області, який теж не стоїть осторонь. У нашому місті розроблений інвестиційний паспорт міста, також є інвестиційний портал, який постійно оновлюється.

Продовжили обговорення на форумі «Київщина Інвестиційна 2018: Конкуренція за інвестиційні ресурси» у приміщенні ресторану "Казка", куди були запрошені всі бажаючі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інвестиції #аеропорт Біла Церква #дороги Біла Церква #інфраструктура #Віктор Довгань
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...