• Головна
  • З початку 2015 року в Білій Церкві видали 113 «Посвідчень інваліда війни»
15:53, 11 грудня 2018 р.

З початку 2015 року в Білій Церкві видали 113 «Посвідчень інваліда війни»

Починаючи з 2015 року, в Білій Церкві управління соціального захисту населення видало 113 «Посвідчень інваліда війни». У серпні 2018 року Кабмін затвердив новий зразок таких посвідчень.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, «Посвідчення інваліда війни» були видані учасникам антитерористичної операції, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.

Однак, у серпні 2018 року Кабінет Міністрів прийняв постанову № 632  «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 р. № 302 і від 2 січня 1995 р. № 1», якою  затверджено нові зразки посвідчень ветеранів війни та бланків – вкладок до них.

Згідно з документом, особам, які належать до осіб з інвалідністю внаслідок війни у відповідності до статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», тепер будуть видаватися посвідчення з написом «Посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни».

Як зазначають в управлінні соціального захисту населення, виготовлення нових бланків та посвідчень займають певного часу. Незважаючи на це, в Білій Церкві, щоб не допустити соціальну напругу, продовжують видавати посвідчення старого зразка з написом «Посвідчення інваліда війни».

Крім того, з 31 серпня 2018 року по 10 грудня 2018 року управління соціального захисту населення в Білій Церкві надало 45 особам посвідчення про інвалідність внаслідок війни.

У міській раді наголошують, що в управлінні соціального захисту населення Білоцерківської міської ради не було випадків відмов у видачі посвідчень старого зразка з написом «Посвідчення інваліда війни». Однак, такі випадки були зафіксовані в управлінні соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації.

Дізнатися детальніше про порядок отримання статусу особи з інвалідністю внаслідок війни можна в управлінні соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 2, 3-ій поверх, каб. 306, тел. для довідок (5-22-14).

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#посвідчення #інвалід #війна
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...