• Головна
  • 60% платитимуть батьки: Як зміниться оплата за харчування дітей в білоцерківських ДНЗ у 2019 року
14:12, 20 грудня 2018 р.

60% платитимуть батьки: Як зміниться оплата за харчування дітей в білоцерківських ДНЗ у 2019 року

60% платитимуть батьки: Як зміниться оплата за харчування дітей в білоцерківських ДНЗ у 2019 року

Один раз на рік в Білій Церкві міська рада встановлює розмір плати батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах.

Такі зміни вносяться відповідно до наказу Міносвіти і науки від 21.11.02 р. №667 з урахуванням матеріального стану сімей та режиму роботи закладу. 

За інформацією прес-служби Білоцерківської міськради, під час останнього засідання члени виконкому запропонували встановити на 2019 рік нові тарифи на харчування дітей у закладах освіти Білої Церкви.

Згідно з документом, вартість харчування дітей у садочках залишиться без змін і складатиме 30 грн. на день, у садочках санаторного типу - 32 грн. на день. Однак, платитимуть батьки тепер більше:

60% від суми за харчування сплачуватимуть батьки (раніше 50%), інші 40% - міський бюджет ( 18 грн. на день та 19,20 грн.).

Крім того, було встановлено плату за харчування дітей із сімей, які належать до інших територіальних  громад. Тепер батьки таких дітей сплачуватимуть 100% від вартості харчування.

Як зазначають у міській раді, лише у випадку укладання угоди про здійснення міжбюджетних трансфертів між Білоцерківської міською радою та об’єднаною територіальною громадою, батьки сплачуватимуть 60% від вартості  харчування.   

Безкоштовним харчування у садочках Білої Церкви забезпечать:

  • дітей-сиріт,
  • дітей, позбавлених батьківського піклування,
  • дітей-інвалідів,
  • дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»,
  • дітей у закладах дошкільної освіти санаторного типу (групах) для дітей з малими й затухаючими формами туберкульозу та в спеціальних й інклюзивних гру­пах для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку,
  • дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції на сході України, учасниками бойових дій антитерористичної операції на сході України (на основі посвідчення учасника антитерористичної операції чи довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України),
  • дітей із сімей загиблих (померлих) жителів м. Білої Церкви, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Також звільнять від плати за харчування дитини батьків або осіб, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини в державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

У родинах, в яких троє і більше дітей батьки платитимуть на 50% менше за харчування у садочках.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#харчування #діти #садочок #Біла_Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...