• Головна
  • У Білій Церкві відбувся чемпіонат Київської області з панкратіону
14:49, 19 лютого 2019 р.

У Білій Церкві відбувся чемпіонат Київської області з панкратіону

17 лютого в Білій Церкві відбувся Церкві відбувся чемпіонат Київської області з боротьби панкратіон серед юнаків та дівчат.

Як повідомляє прес-служба Київської облдержадміністрації, на змагання у спортивний зал ДЮСШ «Багатир» з’їхалися команди з 15 регіонів Київської області. Більше 120 учасників боролися за звання кращих.

У Білій Церкві відбувся чемпіонат Київської області з панкратіону, фото-1

Перше місце завоювали і Чемпіонами Київської області з панкратіону  серед юнаків стали:

1. Степаненко Володимир –вагова категорія 53 кг (2004 р.н.)

2. Степаненко Віктор – вагова категорія 69 кг (2002 р.н.)

3. Нечепуренко Сергій – вагова категорія +73кг (2004 р.н.)

4. Носков Юрій – вагова категорія 46 кг  (2008 р.н.)

Другі місця і срібні медалі  Чемпіонату області завоювали :

1. Бойко Володимир - вагова категорія 24-27 кг (2009р.н.)

2. Воробйов Максим – вагова категорія 73кг + (2001р.н.)

Треті  місця і бронзові медалі  Чемпіонату області завоювали :

1. Мілевський Олександр-  вагова категорія 24-27 кг (2008р.н.)

2. Глінський Віталій – вагова категорія 30 кг. (2008 р.н.)

В найближчий час переможці розпочнуть підготовку до чемпіонату України з панкратіону серед юнаків, що відбудеться  в квітні – травні 2019 року.

Раніше повідомлялося, що білоцерківські гімнастки здобули нагороди на міжнародному турнірі у Польщі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію