• Головна
 • Оформлення кредиту онлайн та в банку : відмінності та переваги
Новини компаній
11:32, 27 лютого 2019 р.

Оформлення кредиту онлайн та в банку : відмінності та переваги

Новини компаній
Оформлення кредиту онлайн та в банку : відмінності та переваги

По суті ці два способи є різними інструментами реалізації однієї і тієї ж послуги.

Коли виникає необхідність отримати кредит, зробити це можна двома способами: оформити договір на папері або взяти кредит онлайн‌‌. Людям старшого покоління не вселяє довіру можливість підписання угоди через інтернет, як і сама світова павутина, тому вони вважають за краще звертатися до відділення особисто для заповнення всіх паперів. Молодь, навпаки, частіше бере гроші в борг через онлайн-інструменти. Звичайно, приведення такої статистики є довільним, а люди різного віку можуть користуватися будь-яким зручним для себе способом оформлення позики, але щоб вибрати найбільш зручний спосіб кредитування, варто зрозуміти, в чому їх відмінності.

Кредит в банку

Як вже було сказано вище, мова йде про одну послугу, що реалізується різними способами, але значення має ще й те, хто саме видає позику. Наприклад, банки частіше пропонують класичне “паперове” оформлення на такі види послуг, як іпотека, кредит на авто і довгострокове кредитування. Всі вони припускають значну грошову суму, яка в підсумку може бути частково або повністю переведена на карту, але вимагає виключно класичного оформлення з присутністю позичальника.

Оформлення довгострокової позики в банку може включати в себе нотаріальне завірення документів, а також надання цілого комплекту документів позичальником, таких як:

 • довідка про доходи;

 • поручительський договір;

 • майнова застава та інше.

Кількість і тип документів залежить від умов кредитування, але всіх їх поєднує паперове оформлення і серйозні зобов'язання з боку клієнта.

Кредитування онлайн

У сфері онлайн-кредитування працюють і банки, і мікрофінансові організації (МФО), але вони різняться підходами до реалізації цієї послуги. Якщо перші вважають за краще обслуговувати таким чином тільки перевірених клієнтів, то другі надають можливість отримати необхідну суму в режимі онлайн кожному повнолітньому громадянину України. Мікрофінансові організації працюють виключно в сфері експрес-кредитування, що дозволяє їм бути більш гнучкими і клієнтоорієнтованими, знижуючи вимоги до позичальників і спрощуючи процедуру верифікації їх даних. Для оформлення кредиту в МФО потрібно:

 • паспорт;

 • код ІПН.

Документи потрібно сфотографувати і відправити разом з анкетою для розгляду заявки на отримання позики. Найпростіше і швидш за все отримати кредит в компанії «ШвидкоГроші», що надає послуги по всій території України і пропонує вигідні умови кредитування.

Онлайн-кредитування в «ШвидкоГроші»

Щоб отримати кредит досить зареєструватися, перейти до особистого кабінету на сайті і подати заявку, вказавши суму і термін повернення ( можливо з другого звернення). Мінімальний розмір позики становить 400 гривень, а максимальний 5000. Термін може бути обраний від 5 до 14 днів з можливістю продовження. Послуга називається «пролонгацією» і використовується з умовою своєчасного внесення платежів за користування кредитом, без виплати його «тіла», зайнятої суми.

Отримані кошти можуть витрачатися на будь-які цілі і повертатися різними частинами в будь-які з днів встановленого терміну погашення. Для швидкого і зручного обслуговування позики, компанія пропонує:

 • персональний кабінет на сайті;

 • будь-яке банківське відділення;

 • відділення компанії «ШвидкоГроші».

Переваги кредиту онлайн в «ШвидкоГроші» це:

 • доступність;

 • вигідність;

 • швидкість;

 • надійність.

Розібравшись у відмінностях оформлення паперового та онлайн-кредиту можна сказати, що експрес-кредитування в «ШвидкоГроші» — це універсальний спосіб вирішити невелику фінансову проблему швидко і вигідно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...