![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
У Білій Церкві хлопець, що розшукувався за напад, знову скоїв пограбування
29-річний уродженець Полісся, який вже тричі судимий за крадіжки, немає постійного місця проживання і розшукувався поліцією за скоєння розбійного нападу у листопаді минулого року, знову скоїв черговий злочин – грабіж.
Як повідомляє прес-служба Білоцерківського відділу поліції, цього разу, перебуваючи у Білій Церкві, чоловік спокусився на велосипед, який жінка залишила на тротуарі і пішла до аптеки. Перебуваючи напідпитку, він відкрито викрав велосипед розраховуючи, що його ніхто не піймає.
![У Білій Церкві хлопець, що розшукувався за напад, знову ск..., фото-1 У Білій Церкві хлопець, що розшукувався за напад, знову скоїв пограбування, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Жінка, побачивши як викрадають її велосипед, вибігла з аптеки та намагалась зупинити крадія. Однак той щосили ударив її в плече і зник з місця скоєння злочину.
Потерпіла зателефонувала до поліції і повідомила прикмети зловмисника. Затримали крадія працівники Білоцерківського відділу поліції. Наразі 29-річний чоловік зізнався у пограбуванні та надав правдиві покази.
За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України. Суд вже обрав зловмиснику міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Раніше повідомлялося, що за добу Білоцерківська поліція виявила трьох нетверезих водіїв.