У Білій Церкві відбувся відкритий фестиваль з ловлі риби – «Flagman Feeder Tandem – 2019»

У неділю, 7 квітня в Білій Церкві на центральному пляжі відбувся відкритий фестиваль з ловлі риби фідером  – «Flagman Feeder Tandem – 2019».

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, участь у змаганнях взяли 23 команди любителів риболовлі з Білої Церкви, Білоцерківського району, м. Києва, м. Українки, м. Вишгорода, смт Рокитне, м. Фастова. Рибалки ловили рибу спінінгом з берега та визначали, чий улов видався найбільшим.

У Білій Церкві відбувся відкритий фестиваль з ловлі риби – «Flagman Feeder Tandem – 2019», фото-1 У Білій Церкві відбувся відкритий фестиваль з ловлі риби – «Flagman Feeder Tandem – 2019», фото-2 У Білій Церкві відбувся відкритий фестиваль з ловлі риби – «Flagman Feeder Tandem – 2019», фото-3 У Білій Церкві відбувся відкритий фестиваль з ловлі риби – «Flagman Feeder Tandem – 2019», фото-4 У Білій Церкві відбувся відкритий фестиваль з ловлі риби – «Flagman Feeder Tandem – 2019», фото-5 У Білій Церкві відбувся відкритий фестиваль з ловлі риби – «Flagman Feeder Tandem – 2019», фото-6 У Білій Церкві відбувся відкритий фестиваль з ловлі риби – «Flagman Feeder Tandem – 2019», фото-7 У Білій Церкві відбувся відкритий фестиваль з ловлі риби – «Flagman Feeder Tandem – 2019», фото-8 У Білій Церкві відбувся відкритий фестиваль з ловлі риби – «Flagman Feeder Tandem – 2019», фото-9 У Білій Церкві відбувся відкритий фестиваль з ловлі риби – «Flagman Feeder Tandem – 2019», фото-10 У Білій Церкві відбувся відкритий фестиваль з ловлі риби – «Flagman Feeder Tandem – 2019», фото-11 У Білій Церкві відбувся відкритий фестиваль з ловлі риби – «Flagman Feeder Tandem – 2019», фото-12 У Білій Церкві відбувся відкритий фестиваль з ловлі риби – «Flagman Feeder Tandem – 2019», фото-13 У Білій Церкві відбувся відкритий фестиваль з ловлі риби – «Flagman Feeder Tandem – 2019», фото-14

На завершення, організатори фестивалю пригостили учасників заходу смачною рибною юшкою.

Переможці та призери відкритого фестивалю «Flagman Feeder Tandem – 2019»:

І місце – команда Family Flagman 2N (подружжя Норцових);

ІІ місце – команда ЖЕРЕХ (Стадник / Хорошун);

III місце – команда Feeder Sport (Підпалий / Роспоренко).

Організатори фестивалю – управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Білоцерківська районна громадська організація «Мисливці та рибалки», ТМ Flagman.

Читайте також: Весняна толока: білоцерківців закликають долучитися до прибирання острову "Дитинствa".

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!  

риболовля фестиваль Біла_Церква Flagman_Feeder_Tandem
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
10.67 дуже добре
(6 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Корисність
2 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі