• Головна
  • Білоцерківці зможуть змінити місце голосування у другому турі виборів до 15 квітня
11:21, 9 квітня 2019 р.

Білоцерківці зможуть змінити місце голосування у другому турі виборів до 15 квітня

Білоцерківці зможуть змінити місце голосування у другому турі виборів Президента до 15 квітня включно.  Тим, хто вдавався до цього у першому турі, процедуру потрібно буде пройти повторно. 

Як повідомив міністр юстиції Павло Петренко у Twitter, до 18 квітня можна звернутися з позовом про уточнення списку виборців.

"До 15 квітня 2019 року включно ви можете звернутись до органу ведення Державного реєстру виборців: за місцем перебування на день виборів; за місцезнаходженням виборчої дільниці, де буде зручно проголосувати; за адресою реєстрації", - зазначив міністр юстиції.

Для тимчасової зміни місця голосування виборцям потрібно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців (вул. Павліченко, 14А. тел./факс: (04563) 5-30-69, (04563)5-88-11, 38-98-52). При собі потрібно мати паспорт та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Без документів, які підтверджують необхідність ТЗМГ, виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.

Виборці подають  заяву про тимчасову зміну місця голосування, копію паспорта, документи (копії документів), які підтверджують необхідність  тимчасової зміни місця голосування виборця (довідка про постійне місце проживання, довідка з постійного місця роботи, посвідчення про відрядження, довідка переселенця тощо). У разі, якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали надаються працівникам органу ведення Реєстру для перевірки достовірності наданих копій.

Заяви  приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців до 15 квітня 2019 року. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #голосування #дільниці #Біла_Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...