![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
На Білоцерківщині п'яні малолітні хулігани розгромили кладовище
Хлопці 9-ти, 10-ти та 13-річного віку викрали металеві труби, здали їх на металобрухт, а на зароблені гроші купили наливку. Розважитися поїхали на кладовище у селі Мала Антонівка.
Як повідомляє прес-служба поліції Київської області, металеві труби хлопчаки викрали з території Узинського цукрового заводу. На виручені 137 гривень купили наливку.
![На Білоцерківщині п'яні малолітні хулігани розгромили клад..., фото-1 На Білоцерківщині п'яні малолітні хулігани розгромили кладовище, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
До поліції зі зверненням про те, що цвинтарі діти пошкодили могили, звернувся представник сільської громади села Мала Антонівка. Правоохоронці швидко встановили і затримали хуліганів. Ними виявилися четверо дітей 9-ти 10-ти та двоє 13-річного віку, усі жителі міста Узин. Як виявилось, один зі старших хлопчаків вже попадав у поле зору поліцейських за скоєння крадіжки.
Компанія зізналась у вчинених злочинах та розповіла всю передісторію свого варварського вчинку на кладовищі: випили, а потім захотіли порозважатися.
Малолітні зловмисники пошкодили 7 пам’ятників на могилках, 3 з яких знищено повністю і не підлягають реставрації.
За даними фактами відкриті два кримінальних провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) та за ч. 3 ст. 297 (наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) Кримінального кодексу України. триває слідство.
Раніше повідомлялося, що восьмикласник "замінував" школу у Білій Церкві.
Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!