• Головна
  • Дистанційне навчання в Білій Церкві
Новини компаній
11:00, 3 травня 2019 р.

Дистанційне навчання в Білій Церкві

Новини компаній
Дистанційне навчання в Білій Церкві

Як вибрати хорошу школу в Білій Церкві? Що таке дистанційні школи, чим вони відрізняються від традиційних? Як знайти школу дистанційного навчання в Білій Церкві? Хто може надійти на дистанційну форму навчання, що для цього потрібно?

Проблема шкільної освіти та її альтернативи

Складно переоцінити необхідність базових знань, по всьому світу питання шкільної освіти приділяється особлива увага. На жаль, в Україні на адресу освітньої системи лунає аргументована критика. Проблеми у традиційних шкіл Білої Церкви достатньо відомі: висококваліфіковані педагоги вважають за краще шукати більш престижну і високооплачувану роботу або переїжджати до столиці, у більшості навчальних закладів серйозний недолік фінансування, гостра нестача кадрів і сучасних навчальних матеріалів, перенавантажені викладачі просто не встигають дати учням все необхідне.

З іншого боку, у жителів невеликих міст мало альтернатив. У кращому випадку в місті є «хоч щось» у вигляді приватних шкіл, але і тут, заздалегідь складно будувати висновки про їх ефективність. Однак, сьогодні існує ще один напрямок, який може запропонувати повноцінне і якісне базове і середнє освіти для учнів, незалежно від їх місця проживання - це школи дистанційного навчання.

Дистанційні школи в Білій Церкві: що це?

Дистанційна форма навчання - це логічне продовження розвитку освіти із застосуванням сучасних технологій. Фактично, це свого роду онлайн школа, де навчання відбувається як індивідуально, так і в віртуальних класах, за допомогою сучасних комунікаційних технологій. Ключова відмінність таких шкіл від самоосвіти - участь професійних педагогів в процесі навчання та державна акредитація. Важлива перевага таких навчальних закладів - відсутність прив'язки до місця проживання.

В ході навчання викладачі не тільки проводять певні заняття (в додатку до вже наявних аудіо-відео лекцій, підручників та інтерактивних вправ), але і постійно контролюють засвоєння навчального матеріалу, допомагають учневі та відповідають на всі питання. У країнах Європи, в США і Канаді, дистанційні школи встигли показати себе як більш гнучкий і ефективний аналог традиційної, «очної» форми.

В Україні лідируюче місце в дистанційній освіті займають приватні школи. Завдяки більшій організаційній свободі та незалежних джерел фінансування, такі проекти змогли перейняти і адаптувати зарубіжний досвід, запропонувати учневі кращі умови та якісні фундаментальні знання. У Білій Церкві, серед таких проектів, зазвичай виділяються київські школи, які щорічно пропонують кращий рівень та умови:

  • Дистанційна школа «Оптіма»

«Оптіма» є одним з лідерів дистанційного навчання в Україні, пропонує своїм вихованцям «канадську модель» сучасної школи. Тут учням доступні не тільки передові навчальні матеріали, а й допомога висококласних викладачів з України та закордону. Особлива увага тут приділяється іноземним мовам та точним наукам.

Форма: дистанційна, екстернат і «суперекстернат» (2 класи за рік), з 1 по 11 клас

Як вступити: Для 1-9 класу достатньо подати заяву, для 10-11 класів також буде потрібно свідоцтво про освіту. Все оформлення можна виконати дистанційно, без відвідування школи.

Документ про закінчення: Після закінчення всі вихованці отримують свідоцтво (9-й клас) і атестат (11-й клас) про освіту державного зразка.

Сайт:https://optima.school/

  • Приватна гімназія «Очаг»

Ще один приклад хорошої київської приватної дистанційною школи. Тут учням з 1 по 11 клас пропонують фундаментальні знання з усіх базових дисциплін, позакласні та міжнародні проекти,  освітні програми, участь у різноманітних олімпіадах.

Вчитись тут може кожен, необхідно лише заповнити заяву і надати невеликий комплект документів. По закінченню гімназії всі випускники отримують свідоцтво державного зразка, здають обов'язково ЗНО. Особиста присутність необхідна тільки на підсумкових атестаціях (ДПА та ЗНО) в 4, 9, 11 класах.

  • Українська Міжнародна Школа

Практично єдиний діючий проект якісної української освіти для учнів, сім'я якого тривалий час перебуває за кордоном.

Умови вступу: Для зарахування в «УМШ» треба надати документальне підтвердження від українського посольства в країні мешкання або прикордонній служби.

Особиста присутність: щонайменше 2 рази на рік, за вимогою педагогів.

  • Київська ЗОШ №328 з різними формами навчання

Це державна школа яка сформувала і відпрацювала систему віддаленого навчання для учнів заочної та індивідуальної форми, є найбільш близькою до звичних установ дистанційного навчання серед державних середніх шкіл. Вона надає різні форми і гнучкі умови для учнів з 5го (для очно-заочної з 7го) по 12 клас.

Умови вступу: на загальних підставах.

Особиста присутність: крім ДПА та ЗНО, щонайменше 2 рази на рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...