
Увага!
16:34, 3 червня 2019 р.
У Білій Церкві через змагання з велоспорту протягом тижня перекриватимуть рух транспорту
Увага!
У Білій Церкві з 4 по 9 червня будуть проводитись змагання з велоспорту. У цей час у місті частково перекриватимуть рух транспорту.
Так, у зв’язку з VIII Всеукраїнськими іграми ветеранів спорту пам'яті М. М. Баки з велоспорту буде частково перекрито рух:
- 5 червня з 17.30 до 20.30 години та 8 червня 2019 року з 10.00 до 12.30 години за таким маршрутом: старт проспект Князя Володимира від перехрестя вулиці Голубиної до вулиці Павліченко, перехрестя вулиці Заярської та в зворотному напрямку: проспект Князя Володимира - перехрестя вулиці Голубиної.
- 9 червня з 8.00 до 10.00 години у зв'язку з проведенням чемпіонату України з велосипедного спорту серед ветеранів - "ВелоСОТКА - Біла Церква 2019" рух буде обмежено за таким маршрутом: бульвар Олександрійський від перехрестя вулиці В'ячеслава Чорновола - бульвар Олександрійський - перехрестя вулиці Сквирське шосе та в зворотному напрямку - бульвар Олександрійський - перехрестя вулиці В'ячеслава Чорновола.
Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Тіна Кароль, Ірена Карпа та Фактично Самі, Dantes та інші: кого послухати у травні у "В’ява"
Новини компаній
13:00
Вчора
15:00
7 травня
ТОП новини
Оголошення
17:28, 7 травня
9
14:21, 2 травня
82
16:55, 27 квітня
3
16:55, 27 квітня
12:47, 7 травня
live comments feed...