• Головна
  • Білоцерківський завод Tribo випускатиме комплектуючі для Volkswagen
12:42, 7 червня 2019 р.

Білоцерківський завод Tribo випускатиме комплектуючі для Volkswagen

Гальмівні колодки будуть поставлятися на автоконцерн Volkswagen з листопада 2019 року

Автоконцерн Volkswagen буде встановлювати на свої автомобілі гальмівні колодки українського виробництва, завод Tribo почне їх поставки з листопада 2019 року. Про це повідомляє видання "motor media reviev".

«Наше завдання – стати найбільшим виробником гальмівних колодок в світі. Ми вже виготовляємо їх більше для вагонів. Річний оборот – 150 млн грн», – розповідає голова ради директорів компанії Костянтин Єфименко.

Як відомо, завод Tribo розташований Білій Церкві та працює з 1979 року. Займається виготовленням гальмівних виробів і ущільнювачів для автомобілів, бурових і шахтних установок, сільгосптехніки, залізничного транспорту та метрополітену. Експортують свою продукцію більш ніж в 20 країн світу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Volkswagen #Tribo #завод #Біла_Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко: в Українці на Київщині відкрили сучасне укриття, розраховане на понад 600 осіб
Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій
Маєте власний бізнес, але він не розвивається, або розвивається повільніше, ніж вам хочеться? Реєструйтеся на п'ятиденний тренінг "Розпочни та розвивай свій бізнес"
Руслан Кравченко просить мешканців Київщини під час негоди не виїжджати без нагальної потреби та подбати про літніх людей
Оголошення
live comments feed...