![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
У Білій Церкві розподілили 4,5 млн грн субвенції із держбюджету
![У Білій Церкві розподілили 4,5 млн грн субвенції із держбюджету У Білій Церкві розподілили 4,5 млн грн субвенції із держбюджету](/dist-assets/images/cap.jpg)
Субвенція із державного бюджету буде направлена на соціальні об’єкти міста
Вчора, 12 червня під час чергового засідання члени виконкому затвердили перелік об’єктів і заходів, які будуть профінансовані з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток Білої Церкви.
Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, з державного бюджету Білій Церкві виділили субвенцію в розмірі 4,5 млн грн.
З них 3,5 млн грн мали цільове призначення: по 1 млн грн буде виділено на реконструкцію доріг по вул. Січневого прориву та Молодіжній; 1,5 млн грн спрямують у ДНЗ №21 на впровадження «Нової української школи».
Ще 1 млн грн не мали цільового призначення, тому члени виконкому спрямували їх на виконання робіт з капітального ремонту мосту через р. Рось по вулиці Дружби.
Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!