• Головна
  • Реставрація меблів в компанії «Меблі-Сервіс» – нове життя для старих виробів
Новини компаній
16:00, 9 вересня 2019 р.

Реставрація меблів в компанії «Меблі-Сервіс» – нове життя для старих виробів

Новини компаній

Реставрація меблів допомагає дати нове життя старим виробам і повернути їм приємний зовнішній вигляд та колись втрачену комфортабельність. У багатьох із нас залишились старі дивани, крісла, комоди, тумби, шафи та стільці, які дещо зносились та стали не такими зручними як раніше. Але ці меблі мають великий потенціал щодо повернення всіх своїх якостей, адже були вироблені з якісних матеріалів. Та й навіщо купувати нові дорогі речі, якщо можна майже вдвічі дешевше відреставрувати старі меблі.

Компанія «Меблі-Сервіс» з міста Київ займається саме такими видами робіт. Тут можна відреставрувати будь-які меблі: диван, софу, стілець, комод, тумбу, крісло, стіл, шафу та багато іншого.

Особливості реставрації меблів в компанії «Меблі-Сервіс»

Під реставрацією багато хто розуміє роботу з антикварними виробами, але ця послуга може стосуватись і будь-яких інших старих предметів, наприклад меблів які збереглися у наших бабусь та дідусів ще з Радянських часів. За тих часів багато видів меблів робили з масиву дерева і тому воно й досі не втратило своїх якостей. Так навіщо ж викидати старий радянський стіл, чи стілець, якщо його можна відреставрувати?

Реставрація радянських меблів, як і будь яких інших старих та антикварних меблів полягає в наступних основних кроках:

  1. Огляд виробу, та визначення необхідного переліку робіт щодо його реставрації

  2. Поліровка дерева та видалення з його поверхні подряпин і відколів

  3. Заміна внутрішнього наповнення (поролону, пружин і т. д.)

  4. Заміна зовнішнього матеріалу, яким оббито виріб

  5. Ремонт, або заміна меблевої фурнітури

Тобто якщо ми говоримо про старий диван, то в ньому можуть як кажуть «повискакувати» пружини. Тоді майстер, або ремонтує пружинний блок, або повністю його змінює. Якщо ми говоримо про старі крісла, то в них може «просісти» поролон в результаті чого крісло стає не таким мяким. Все що треба щоби повернути цю мякість – просто замінити старий поролон на новий. Якщо ми говоримо про вироби з дерева (столи, стільці, комоди, тумби, шафи та ін.), то тут робота полягає в зачищенні дерева від подряпин, видаленні відколів, покритті цього дерева якісним лаком, а при необхідності перефарбуванні дерева в інший колір. В тумбочках, шафах та комодах з часом виходить з ладу меблева фурнітура (петлі, замки, напрямні та інше). Такі речі краще не ремонтувати, а одразу замінити.

Одним словом, якщо звернутись до добросовісних та досвідчених спеціалістів, то зі старих меблів можна зробити вироби, які і на вигляд, і по якості нічим не будуть поступатись новим. В компанії Меблі-Сервіс працюють саме такі спеціалісти. Вони радо допоможуть відреставрувати будь-який меблевий виріб і при необхідності підкажуть які матеріали обрати, щоб ваші меблі мали і чудовий вигляд, і високу якість. Компанія гарантує якість як своїх матеріалів, так і виконаних робіт. Перед виконанням робіт в обов’язковому порядку складається та підписується офіційний договір, що говорить про серйозність та відповідальне ставлення до своїх клієнтів працівниками цієї організації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...