• Головна
  • 5 білоцерківських шкіл отримали сучасні інтерактивні панелі
ФОТО
09:44, 19 вересня 2019 р.

5 білоцерківських шкіл отримали сучасні інтерактивні панелі

ФОТО

На початку навчального року п'ять шкіл Білої Церкви отримали довгоочікувані сучасні інтерактивні панелі. 

Питання їх придбання розглядалося ще з минулого року, коли відбулася презентація освітянам. На придбання мультибордів із міського бюджету було виділено близько 600 тис. грн. 

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, вартість однієї інтерактивної панелі складає 118 тис. грн. П'ять шкіл Білої Церкви їх вже отримали, це: 

  • загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5
  • спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов
  • спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій
  • навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №15 дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб"
  • спеціалізована природничо-математична школа І – ІІІ ступенів № 16 ім. М.О.Кириленка.

Інтерактивна панель поєднує в собі функції проектора, інтерактивної дошки, комп’ютера, планшета, телевізора. Вона дозволяє значно спростити та зробити цікавішим процес навчання для учнів, а вчителям дає змогу застосовувати більший спектр можливостей під час підготовки до уроків.

Вчитель тепер може не тільки опрацьовувати звичні підручники, завантаживши їх до пристрою, але й створювати власні уроки – з тестами, додатковою пізнавальною інформацією і навіть елементами гри. Викладання особливо складних дисциплін може стати простішим та зрозумілішим завдяки можливості ознайомлення з тими чи іншими об’єктами у форматі 3D, тобто моделі тривимірного простору, – з необхідним аудіо- та відеосупроводом, перекладом певних термінів та понять на інші мови тощо. І, нарешті, таку інтерактивну панель можна використовувати як звичайну дошку, яка не потребує використання ані крейди, ані маркерів, крім того, вона має антивандальні властивості.

Після першого тижня роботи з інтерактивною панеллю своїми враженнями поділились представники педагогічного колективу загальноосвітньої школи №5.

Як зазначила директор школи Ольга Садаєва, «сучасні діти, які працюють з гаджетами, хочуть бачити вчителя не тільки з крейдою біля дошки, їм не цікаві такі уроки. Вже можна стверджувати, що увага учнів на уроці зросла. Найкраще ця дошка демонструє свої можливості на уроках математики, фізики, географії, біології тощо, тому що тут є можливість демонструвати складні об’єкти в 3D-форматі. Адже, візуалізація у дітей тісно пов’язана з можливістю запам’ятовувати – це дуже важливий момент на уроці. Таке навчання утримує дітей в постійній увазі до матеріалу, у них з’являється бажання працювати».

Наступного року при формуванні бюджету міська влада розгляне можливість придбання таких інтерактивних панелей для інших навчальних закладів Білої Церкви. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мультиборд #панель #освіта #бюджет #Біла_Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...