• Головна
  • Куди встановлювати водонагрівач
Новини компаній
13:42, 20 вересня 2019 р.

Куди встановлювати водонагрівач

Новини компаній

Водонагрівачі – спеціальні прилади, призначені для нагріву води в приміщеннях, де відсутня послуга централізованого постачання гарячої води. В залежності від типу водонагрівача та принципу його роботи обирається зручне та правильне з технічної точки зору місце в будинку.

Куди встановлювати водонагрівач, фото-1

Класифікація водонагрівачів

Експерти компанії Vencon розповіли про те, що існує декілька типів водонагрівачів:

  • проточні водонагрівачі;
  • бойлери накопичувального типу;
  • бойлер непрямого типу нагріву;
  • комбіновані водонагрівачі.

Подібна класифікація вказує на принцип дії того чи іншого приладу. В першому випадку вода нагрівається під час переміщення через гарячі теплообмінники. Бойлери нагрівають воду в баку за певний проміжок часу. Комбіновані моделі використовуються для об’єднання бойлера і котла.

В залежності від способу монтажу на поверхні, спеціалісти магазину Венкон (Vencon) виділили 2 варіанти:

  • підлогові;
  • настінні.

Кожен із зазначених видів теплового обладнання має свої особливості і специфіку роботи. Тому важливо знати про фактори, які впливають на подальше місце розташування приладу. Ознайомитися з технічними параметрами та модельним рядом приладів можна тут https://vencon.ua/catalog/bojlery.

Основні фактори підбору вдалого місця

Існує декілька загальних порад, які дозволять правильно розташувати водонагрівач у власному помешканні, незалежно від його конструкції або принципу роботи:

1. Якщо використовується настінне обладнання (кріпиться на стіну), то варто обирати ті поверхні, які виконані з цегли, бетону або на несучу стіну. Міжкімнатні перегородки з гіпсокартону, деревини або інших будівельних матеріалів не підходять для безпечної установки обладнання.

2. Місце розташування повинно бути максимально близьким до центральної водопровідної магістралі.

3. Поблизу місця розташування водонагрівача в обов’язковому порядку має бути розетка. Це забезпечить безперебійну подачу електричної енергії, необхідної для роботи обладнання. Не рекомендується приєднувати водонагрівачі через подовжувач, оскільки в такому разі ніхто не може гарантувати пожежну безпеку під час роботи приладу.

4. В місці розташування водонагрівача має бути достатньо вільного місця, щоб в майбутньому можна було легко дістатися до приладу и полагодити його.

5. Вертикальний або горизонтальний водонагрівач краще встановлювати в місці з близьким розташуванням каналізації. Це дозволить без особливих зусиль позбавлятися води з клапанів або накопичувальної ємності.

Тип установки водонагрівача

Встановлення водонагрівача може бути 2 типів: тимчасове і постійне. Перший тип необхідний у випадку, коли центральне водопостачання відсутнє. В такому випадку власник житлового будинку може обрати проточний нагрівач води, в комплектації якого передбачено наявність лійки і крану. Бойлер проточного типу можна повісити на стіну, наприклад над ванною.

При наявності постійного підключення водопостачання водонагрівачі можуть стати джерелом постійного постачання гарячої води. В такому випадку підключення відбувається шляхом об’єднання системи водопостачання приміщення з водонагрівачем.

Як обрати водонагрівач?

Фірма Венкон (сайт vencon.ua) спеціалізується на постачанні якісного кліматичного обладнання. Якщо ви не знаєте як вибрати водонагрівач для свого будинку – можна завжди скористатися консультацією компетентних працівників Венкон. Ознайомтеся з різноманітними пропозиціями компанії та оберіть варіант, який відповідає вашим вимогам та потребам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...