• Головна
  • «Безкоштовний консультант» по організації похорону - єдина ритуально-похоронна служба
Новини компаній
10:48, 28 вересня 2019 р.

«Безкоштовний консультант» по організації похорону - єдина ритуально-похоронна служба

Новини компаній

Коли вмирає рідна людина в душі поселяється тривога, туга і печаль. При таких умовах складно вести звичний спосіб життя і вирішувати складні завдання. Хочеться просто осмислити і усвідомити ситуацію. Важливо зрозуміти те, що більше ніколи не побачиш близької людини. У такій складній ситуації важливо отримати підтримку від близьких людей. Як організувати гідну прощальну церемонію? В такому випадку можна попросити допомоги родичів, але не завжди зручно перекладати на плечі інших таке складне завдання.

Психологи стверджують, що організація похорону є важливим моментом, який допомагає усвідомити факт загибелі людини. Як знайти підходяще агентство, яке надає ритуальні послуги? Адже багато хто намагається «здерти» якомога більше грошей з людини, яка тужить за померлим. У такій ситуації фінансові питання не настільки важливі, оскільки голова забита іншими думками. Для вирішення даної проблеми створений спеціальний сервіс, який стане для Вас справжнім помічником в організації похорону. Ви заощадите не тільки гроші, але і час, сили, нерви.

Єдина ритуально-похоронна служба - переваги використання сервісу

У засновника даного інтернет ресурсу в 2018 році загинула близька людина. Йому довелося займатися організацією похорону самостійно. Як результат - виникло безліч проблем через недостатню кількість необхідної інформації. Щоб допомогти іншим людям в такій складній ситуації, ми створили єдину ритуально-похоронну службу. Такий сервіс зібрав в собі всю найважливішу і необхідну інформацію, яка стосується організації прощальної церемонії. Плата за використання сервісу не стягується. Це безкоштовний і корисний консультант, який підкаже Вам:

  • що робити в тому випадку, якщо людина померла в лікарні або будинку;

  • який документ потрібно подати і як його оформити;

  • як купити труну і вибрати ритуальне агентство;

  • як придбати і вибрати місце на кладовищі;

  • як замовити перевезення, обід і похоронні товари.

Знайти ритуальні послуги в Білій Церкві – не важко. Наш сервіс зібрав безліч компаній з України - понад 9000. Це: 

  • підрядники;

  • ритуальні агентства;

  • продавці атрибутики.

Ви можете дізнатися контактну інформацію: кладовища, РАГСу, крематорію. Ми не займаємося продажем, ми спрощуємо процес організації похорону та допомагаємо Вам зв'язатися з ритуальним агентством. При таких умовах Ви швидко і без будь-яких проблем організуєте прощальну церемонію. Цей сервіс незамінний помічник - Ви знайдете відповідь на своє питання. Якщо виникли складнощі, то можете звернутися за допомогою в «клієнтську підтримку». У нас є їх номер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...