У Білій Церкві відкрили новий центр надання соціальних послуг

У Білій Церкві в районі ДНС відкрився новий територіальний центр надання соціальних послуг. Знаходиться він по вулиці В.Стуса, 34, а розрахований на літніх білоцерківців. Тут вони зможуть отримати не лише допомогу, а й спілкування і відчуття, що про них піклуються. 

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, відкриття центру стало можливим завдяки зусиллям міської влади і благодійної допомоги з Німеччини - фонду «Хоф Шлютер».

У Білій Церкві відкрили новий центр надання соціальних послуг, фото-1 У Білій Церкві відкрили новий центр надання соціальних послуг, фото-2 У Білій Церкві відкрили новий центр надання соціальних послуг, фото-3 У Білій Церкві відкрили новий центр надання соціальних послуг, фото-4 У Білій Церкві відкрили новий центр надання соціальних послуг, фото-5 У Білій Церкві відкрили новий центр надання соціальних послуг, фото-6 У Білій Церкві відкрили новий центр надання соціальних послуг, фото-7 У Білій Церкві відкрили новий центр надання соціальних послуг, фото-8 У Білій Церкві відкрили новий центр надання соціальних послуг, фото-9 У Білій Церкві відкрили новий центр надання соціальних послуг, фото-10 У Білій Церкві відкрили новий центр надання соціальних послуг, фото-11 У Білій Церкві відкрили новий центр надання соціальних послуг, фото-12 У Білій Церкві відкрили новий центр надання соціальних послуг, фото-13 У Білій Церкві відкрили новий центр надання соціальних послуг, фото-14 У Білій Церкві відкрили новий центр надання соціальних послуг, фото-15

У новому центрі для білоцерківців обладнали спортивну залу, вона оснащена різноманітними тренажерами та масажними пристроями. Покращити стан здоров’я відвідувачі зможуть за допомогою занять з йоги, скандинавської ходьби, лікувальної фізкультури, а також трав’яних чаїв та кисневих коктейлів. Розкрити таланти допоможуть гурток «Золоті ручки» та хор «Берегиня». Крім того, тут є кабінет ароматерапії, швейна майстерня, пункт видачі та прийому товарів, послуги психолога, кімнати відпочинку, кабінет манікюру та педикюру тощо. У перспективі – відкриття гуртка танців, співів, літературної студії, мовного гуртка і т.д.

Крім цього, благодійний фонд «Хоф Шлютер» вручив територіальному центру автомобіль для надання послуги «соціальне таксі».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!

Біла_Церква пенсіонери допомога дозвілля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі