• Головна
  • З початку року в Білій Церкві усиновили шестеро дітей
10:18, 2 жовтня 2019 р.

З початку року в Білій Церкві усиновили шестеро дітей

В перший місяць осені, 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. У Білій Церкві з початку 2019 року було усиновлено шість дітей. 

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, серед усиновлених, переважно діти від яких відмовилися батьки в пологовому будинку або підкинули у «Вікно надії». Всі вони усиновлені в сім’ї громадян України жителів нашого міста. Добре, що для кожної дитини все ж таки знайшлася любляча сім'я. 

При цьому на облік з усиновлення за 9 місяців 2019 року було поставлено 14 дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 2 місяців до 17 років. Ці діти вимушені жити в дитячих закладах. Зокрема, в  центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» проживає 8 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебуває на обліку з усиновлення і чекають своїх батьків.  

У дітей, які старші 5-ти років шанси знайти своїх батьків зменшуються. А тих, всиновлює підлітків взагалі одиниці. 

Звичайно, найкраще місце для виховання дитини – це сім'я. Однак, з 2016 року такі діти ще можуть отримати наставника. 

Наставництво - добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя.

Наставником може стати повнолітня дієздатна особа, яка буде надавати дитині підтримку та допомогу, насамперед у підготовці до самостійного життя.

Як стати наставником?

Потрібно подати заяву та необхідні документи в Білоцерківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за  адресою: бр. Олександрійський, буд. 113, м. Біла Церква, тел. 6-83-11.

Наступний крок – навчання на тренінгу для наставників, де професійно готують до взаємодії з дитиною з інтернату.

Після цього підписується трьохсторонній договір між директором закладу, наставником і центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Водночас, наставника підбирають до конкретної дитини, враховуючи так би мовити його "ресурси", чим він може бути корисним саме цьому вихованцю.

 Якщо ви маєте бажання стати наставником для дитини,  ви можете звернутися до служби у справах дітей Білоцерківської міської ради за адресою: вул. Першотравнева, буд. 8, м. Біла Церква.  (тел.5-22-42, 5-15-58 ).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #усиновлення #Біла_Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...