Тренінг на тему "Протидія булінгу" провели Білоцерківські патрульні

Булінг — це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом. Причин — безліч, наслідки катастрофічні, а жертвою може стати кожен, хто не вписався у рамки того чи іншого колективу.

Все частіше та частіше на шпальтах, інтернет-ресурсах, з екранів телевізора лунають новини про бійки та знущання з однолітків та не тільки. Моторошні відео облітають соціальні мережі та набувають резонансу. Саме так, одна з проблем двадцять першого століття — це підлітковий булінг.

Інспектор батальйону патрульної поліції міста відвідав одну зі шкіл та провів тренінг для соціальних педагогів. На семінарі були також присутні представники управління освіти та науки. 

Тренінг на тему "Протидія булінгу" провели Білоцерківські патрульні, фото-1 Тренінг на тему "Протидія булінгу" провели Білоцерківські патрульні, фото-2 Тренінг на тему "Протидія булінгу" провели Білоцерківські патрульні, фото-3 Тренінг на тему "Протидія булінгу" провели Білоцерківські патрульні, фото-4 Тренінг на тему "Протидія булінгу" провели Білоцерківські патрульні, фото-5 Тренінг на тему "Протидія булінгу" провели Білоцерківські патрульні, фото-6 Тренінг на тему "Протидія булінгу" провели Білоцерківські патрульні, фото-7 Тренінг на тему "Протидія булінгу" провели Білоцерківські патрульні, фото-8 Тренінг на тему "Протидія булінгу" провели Білоцерківські патрульні, фото-9 Тренінг на тему "Протидія булінгу" провели Білоцерківські патрульні, фото-10 Тренінг на тему "Протидія булінгу" провели Білоцерківські патрульні, фото-11

На заході багато розповідали про булінг, знущання зі слабшого та як протидіяти підлітковій агресії. Було дуже пізнавально, і головне, краще проблему попередити, ніж боротись з її наслідками.  

поліція Біла Церква булінг протидія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі