У “М.С.Л.” вважають, що податки від лотерей держава має спрямувати на фінансування соціальної сфери

В Україні має запрацювати модель цільового використання державою надходжень від лотерей. Таку точку зору висловив в.о. директора з комунікацій оператора державних лотерей “М.С.Л.” Антон Авдєєв під час вручення нового спорядження вихованцям хокейної школи у льодовій арені “Льодограй” (м. Богуслав, Київська обл.).
У “М.С.Л.” вважають, що податки від лотерей держава має спрямувати на фінансування соціальної сфери, фото-1
“У всьому світі за рахунок лотерей держава фінансує різноманітні соціальні та інфраструктурні проекти: місцеве кіно, спорт, освіта… І Україна не має бути виключенням!”, - зазначив Авдєєв у своєму виступі.
В той же час, на думку представника “М.С.Л.”, ситуація на лотерейному ринку далека від ідеальної.
“Кабінет Міністрів України запропонував законопроект про врегулювання грального бізнесу. Ми аналізуємо цей проект. І не розуміємо, чому там так багато про ліцензійні умови та вимоги до операторів, а про механізми фінансування соціальної сфери лише декілька абзаців”, - пояснює Авдєєв.
Антон Авдєєв також підкреслив, що зараз “М.С.Л.” за власний кошт фінансує певні соціальні проекти. Серед них  кінофестиваль “Молодість” та льодова арена “Льодограй”, на будівництво якої компанія витратила близько $3 млн.
На думку Авдєєва, історія льодової арени “Льодограй” - яскравий приклад того, як гроші від лотерей можуть змінити життя дітей по всій Україні.
"З того часу, як у 2014 році в Богуславі збудували льодову арену  “Льодограй”, наша дитяча хокейна команда «Шершні» 12 разів була призером в українських та міжнародних змаганнях. А юні богуславські фігуристи отримали 322 призових місця, в тому числі у міжнародних змаганнях. Завядки арені “Льодограй” діти отримують нові можливості для власного майбутнього”, - погоджуютсья батьки юних спортсменів.
У “М.С.Л.” вважають, що податки від лотерей держава має спрямувати на фінансування соціальної сфери, фото-2 У “М.С.Л.” вважають, що податки від лотерей держава має спрямувати на фінансування соціальної сфери, фото-3 У “М.С.Л.” вважають, що податки від лотерей держава має спрямувати на фінансування соціальної сфери, фото-4 У “М.С.Л.” вважають, що податки від лотерей держава має спрямувати на фінансування соціальної сфери, фото-5 У “М.С.Л.” вважають, що податки від лотерей держава має спрямувати на фінансування соціальної сфери, фото-6 У “М.С.Л.” вважають, що податки від лотерей держава має спрямувати на фінансування соціальної сфери, фото-7 У “М.С.Л.” вважають, що податки від лотерей держава має спрямувати на фінансування соціальної сфери, фото-8 У “М.С.Л.” вважають, що податки від лотерей держава має спрямувати на фінансування соціальної сфери, фото-9 У “М.С.Л.” вважають, що податки від лотерей держава має спрямувати на фінансування соціальної сфери, фото-10 У “М.С.Л.” вважають, що податки від лотерей держава має спрямувати на фінансування соціальної сфери, фото-11
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі