• Головна
  • У Білій Церкві профінансують дитячі патріотичні проекти
12:21, 22 листопада 2019 р.

У Білій Церкві профінансують дитячі патріотичні проекти

У Білій Церкві визначили переможців міського конкурсу проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю, розроблених інститутами громадського суспільства. 

Як повідомила прес-служба Білоцерківської міської ради, до участі у конкурсі було допущено 4 пропозицій від 3 інститутів громадянського суспільства.

Після вивчення поданих проектів, конкурсна комісія визначила переможців, яким буде надана фінансова підтримка у 2020 році для реалізації проектів. Отже, переможцями стали: 

- проект «Водний похід по р. Рось під прапором бригади «Чорних запорожців» (Білоцерківська молодіжна громадська організація «Фонд підтримки молодіжної політики» (голова Юхименко Ю.Г.) – 17 тис. 920 грн. Проект передбачає організацію та проведення походу дітей на плавзасобах по р. Рось із використанням геральдики бригади, національних стягів. Маршрут сягатиме населеними пунктами, у яких молодь матиме можливість спілкуватися з учасниками АТО, знайомитися із їх бойовими подвигами, відвідувати могили загиблих, хто боронив суверенітет України на сході нашої держави. Також учасники проекту матимуть можливість розвивати туристичні навички та ін. 

- проект «Військово-патріотичний табір «Навігатор – 2020» (Білоцерківська молодіжна громадська організація «Фонд підтримки молодіжної політики» (голова Юхименко Ю.Г.) – 17 тис. 920 грн.  Цей проект також має на меті патріотичне виховання. Організовуватимуться туристичні походи з відвідуванням історичних місць Білоцерківського району, вивченням та дослідженням ландшафту, проходженням майстер класів з веслування, спілкуванням з учасниками АТО та ін.

- проект «Літо без меж» (громадська організація «Ми особливі» (голова Камінна Н.М.) - 18 тис. 865 грн. Метою проекту є сприяння соціальному становленню дітей з інвалідністю, залученню їх до активних навчальних, розвиваючих та спортивних ігор, проведення екскурсій тощо.

- проект «Патріот-фест» (Громадська організація «Творча ініціатива» (президент Панько В.І.) - 12 тис.900 грн. Проектом передбачається проведення квестів та навчань дітей різних вікових категорій в ігровій формі різноплановим навичкам. Це й виховання лідерських навичок, вивчення історії краю та держави, проведення та визначення переможців конкурсів пісні, створення відеофільмів; участь у патріотично-виховних іграх; навчання наданню першої медичної допомоги. Ці заходи, на думку авторів, крім загального розвитку дітей сприятимуть їх згуртованості, вихованню командного духу і головне – даватимуть «живе» спілкування з однолітками.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла_Церква #діти #річка #патріотизм #проект #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...