У Білій Церкві продовжується впроваджування системи Helsi

У Білій Церкві продовжується впроваджування системи Helsi для спеціалізованих та вузькоспеціалізованих фахівців.

04 грудня відбувалася презентація електронної медичної системи Helsi для вторинної ланки.

З початку 2018 року в Білій Церкві у закладах первинної медичної допомоги вже була впроваджена дана система. Головні переваги: пацієнти мають можливість знайти чи обрати лікаря, записатись до лікаря на приймання особисто або членів своєї родини, мають доступ до електронної медичної картки та до призначень лікаря, і плану лікування.

З початку 2019 року жителями міста зареєстровано та заплановано вже понад 160 000 звернень до лікаря, 132 000 приймань здійснено, з них 80 000 - з встановленим діагнозом, 65 000 - з записом до електронної картки та 33 000 - із призначеним планом лікування.

Для працівників закладів охорони здоров’я чудова нагода використовувати зручний функціонал системи на кшталт: заповнювання електронної медичної картки пацієнта, переглядати історію відвідувань, а адміністрація медичної установи – відстежувати статистичні дані онлайн. За для комфортної роботи із системою 300 медичних працівників міста вже пройшли навчання та рік як користуються перевагами електронного сервісу, з них: 121 лікар, 146 медичних сестер, 32 реєстратори, а також працівники відділів кадрів та медичної статистики.

Helsi понад місяць реєструє заклади спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги в електронній системі охорони здоров’я. За планом практично всі заклади до кінця 2020 року планують перейти на нову модель фінансування, адже Національна служба здоров’я України має головну умову – це реєстрація через медичну інформаційну систему. Тож більша частина закладів спеціалізованої та вузькоспеціалізованої медичної допомоги міста та району вже приєдналися до системи Helsi.

Для впровадження було розроблено усі необхідні модулі з автоматизації закладів охорони здоров’я, а саме: електронну реєстратуру із можливістю запису до лікаря через мережу інтернет, електронне направлення від лікарів первинної ланки до вузькопрофільних спеціалістів, електронну медичну карту, кабінет лікаря з формами та протоколами лікування з кодуванням МКХ-10, електронний рецепт, роботу із лабораторною і функціональною діагностикою, медичними зображеннями, направлення на лікування до стаціонару та виписка хворого після лікування.

Цього дня під час презентації координатор впровадження системи Helsi Андрій Канюк додав, що система більш інформативна, крім онлайн - запису до лікаря через сайт Helsi.me можна також знайти лікарські засоби, дізнатися вартість, забронювати в аптеці, а також оформити страхування. Пацієнти після візиту можуть поставити оцінку професіоналізму лікаря, а також якості обслуговування, зважаючи на уважність, ввічливість, зрозумілість пояснень спеціаліста, окрім того, є можливість залишити розгорнутий відгук.

Під час заходу заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи КНПБМР «Білоцерківська міська лікарня № 1» Юрій Кух поінформував: «Впровадження цієї системи – це великий крок у сучасність. Більше не буде черг до реєстратури, під кабінетами лікарів, усі маніпуляції відбуватимуться швидко. Тепер запис до спеціаліста буде відбуватися прямо із кабінету сімейного лікаря, де можна буде обрати зручний час та конкретного лікаря».

Присутні на заході особисто ознайомились з алгоритмом роботи системи: розклад роботи, вільні години приймання лікарів, запис до них у реєстратурі та внесення даних про пацієнта спеціалістом.

Варто зазначити, що біля вікон реєстратури працює монітор, який в реальному часі повідомляє розклад роботи вузькопрофільних спеціалістів.

У заході взяли участь: керівник справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Анна Олійник, в.о. начальника управління охорони здоров’я міської ради Людмила Гадіяк, радник міського голови Микола Антонюк, представники компанії Helsi, лікарі КНПБМР «Білоцерківська міська лікарня № 1».

Helsi Біла Церква впровадження онлайн запис
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі