3722 одиниці небезпечних відходів зібрав перший спеціальний контейнер у Білій Церкві.

З першого серпня поточного року, від тоді, коли було встановлено перший спеціальний контейнер біля ЖЕКу №6 (Торгова площа, 11), мешканці Білої Церкви принесли на утилізацію 3652 люмінесцентні лампи та 70 термометрів. І це робота лише одного контейнера. На 2020 рік планується встановлення ще чотирьох спеціальних контейнерів в різних куточках міста.

 Про це звітує департамент житлово-комунального господарства міської ради на офіційній сторінці в facebook.

І додають, що небезпечні відходи збираються різним шляхом. Наприклад, елементи живлення збираються в спеціальні коробочки, що встановлені в закладах освіти, спорту, на деяких підприємствах та в житлових будинках. Карта для ознайомлення за посиланням.

Якщо з люмінесцентними лампами та термометрами питання вирішено, всі зібрані було доправлено на спеціалізовані підприємства з подальшою їх утилізацією, то з елементами живлення не все так просто. Питання подальшої утилізації віршується на державному рівні, тому вони зберігаються поки що на місті.

Нагадуємо, цільове призначення контейнеру для небезпечних відходів розраховано для збору наступних виробів: батарейки, люмінесцентні, енергоощадні та ртутовмісні лампи.

Перші кроки по захисту довкілля та здоров’я містян — позитивні. Сподіваємось на ваше розуміння та дякуємо всім хто користується встановленим контейнером. Все ж — це крок до сучасності. Адже в Європі та інших країнах світу вже давно існують спеціальні пункти збору небезпечних відходів. 

небезпечні відходи перший контейнер звіт роботи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі