У Білій Церкві стрімко зростає розповсюдження наркотичних речовин. Громадськість б'є на спалах.

17 грудня 2019 року в приміщенні Першої Білоцерківської гімназії відбулося розширене засідання Асоціації батьківської громадськості — проблема поширення наркотичних речовин серед учнівської молоді. Участь у заході взяли: керівники закладів освіти, працівники управління освіти й науки, представники Національної поліції, лікарі-наркологи, психологи та члени громадської організації Центр здорового життя «Мій вибір».

Про це на своїй сторінці повідомив начальник управління в Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик. 

Головною причиною термінової зустрічі стало збільшення кількість повідомлень про продаж наркотичних речовин серед учнівської молоді Білої Церкви. В давній ситуації громадськість не має лишатись осторонь. Торгівля наркотичними речовинами вже давно перенесла свою діяльність в онлайн. Люди й самі все бачать. Більшість стін житлових будинків, шкіл, зупинок громадського транспорту прикрашають відповідні написи з адресою сайту, де без проблем, кожен охочий має змогу придбати наркотичні речовини. І кількість невпинно зростає. 

Тому громадськість закликає, якомога швидше розв'язувати питання з визнанням суміші «насвай» наркотичною речовиною на Державному рівні. І пропонуючи внести нарешті зміни до Постанови Кабінету Міністрів від 6 травня 2000 року № 770 «Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів» і визнати «насвай» особливо небезпечною наркотичною речовиною та заборонити його розповсюдження.

У Білій Церкві стрімко зростає розповсюдження наркотичних речовин. Громадськість б'є на спалах. , фото-1 У Білій Церкві стрімко зростає розповсюдження наркотичних речовин. Громадськість б'є на спалах. , фото-2 У Білій Церкві стрімко зростає розповсюдження наркотичних речовин. Громадськість б'є на спалах. , фото-3 У Білій Церкві стрімко зростає розповсюдження наркотичних речовин. Громадськість б'є на спалах. , фото-4 У Білій Церкві стрімко зростає розповсюдження наркотичних речовин. Громадськість б'є на спалах. , фото-5
наркотичні речовини заборонити боротьба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі