Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії.

Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., Мушинский Сергей

Приємна новина. 14 грудня, минулої суботи, підопічний тренера Галини Бекетової, білоцерківець Павло Мандзюк виборов срібну медаль у класичному спринті, 1200 метрів, на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії.

Дефлімпійські ігри — це спортивні змагання найвищого рівня для людей, що не чують. Проводяться з 1924 року один раз на чотири роки.

Цьогорічні XIX зимові Дефлімпійські ігри проходять з 12 по 21 грудня в італійській Ломбардії, а саме в трьох її північних містах — МадезімоКьявенну та Санта-Катерина-Вальфурва. Тисячі спортсменів, тридцять шість комплектів нагород. Наша збірна претендує на дев'ятнадцять комплектів, і вже завоювала три золоті, дві срібні та три бронзові медалі. 

Вітаємо всіх переможців. Слідкуйте за перебігом подій та вболівайте тут.

Читайте також - Анонс 21-го туру чемпіонату Української хокейної ліги - Парі-Матч за участю білоцерківської команди «Білий Барс».

Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-1 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-2 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-3 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-4 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-5 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-6 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-7 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-8 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-9 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-10 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-11 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-12 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-13 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-14 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-15 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-16 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-17 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-18 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-19 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-20 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-21 Наш білоцерківець, Павло Мандзюк виграв срібло на XIX зимових Дефлімпійських іграх в Італії., фото-22
спорт Дефлімпійські ігри Павло Мандзюк друге місце срібло
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі