• Головна
  • Як боротися з дефектами косарки - найпоширеніші приклади несправностей
Реклама
08:51, 17 грудня 2019 р.

Як боротися з дефектами косарки - найпоширеніші приклади несправностей

Реклама
Картинки по запросу триммер

Картинки по запросу триммер

Навіть на регулярно обслуговуваних косарках двигун чи інші компоненти можуть вийти з ладу. Ми не маємо впливу на деякі з них, але багато чому можна запобігти, а з деякими впоратися поодинці. Якщо проблема не велика, а рішення полягає в заміні однієї деталі на іншу, то можливо є сенс спробувати відремонтувати триммеры и мотокосы самостійно.

Деякі сервісні заходи, такі як перевірка та долив рівня масла або зміна свічки, дійсно можна виконати власноруч.Інші - наприклад, заточування та врівноваження ножа - краще робити в професійному сервісному центрі.

Причини деяких збоїв в основному тривіальні, оскільки вони є наслідком того, що ми забуваємо про основні дії, які повинні виконувати перед кожним скосом. Перш ніж приступити до роботи радимо перевірити наступне:

1.Наконечник свічки міцно тримається чи його лише трохи відсунуто

2.В баку достатньо палива (мінімум - половина ємності бака)

3.У двигуні є масло - рівень повинен бути максимальним

4.Корпус косарки очищений зсередини після останнього скошування, а ніж і його ручка надійно зафіксовані, немає тріщин і кривих

5.Повітряний фільтр чистий і добре закріплений

Рекомендується завжди пам’ятати це і перевіряти вищезазначені елементи, щоб ваша косарка служила довго і безвідмовно. Але це не означає, що цим закінчиться весь догляд за устаткуванням, адже навіть правильно використана косарка може зазнати зносу і, отже, пошкодження.

Ніж. Навіть під час нормальної роботи ніж зношується. На газоні можуть бути й інші перешкоди (каміння, пляшки, іграшки або стирчать пеньки чи пагорби). Ураження на швидкості 2800 об/хв сталевим ротором діаметром понад 40 см при такій перешкоді може спричинити завивання ножа, руйнування рукоятки або навіть вигин наконечника колінчастого вала двигуна (до нього прикручений держак ножа).

Двигун. Поява надмірної вібрації не тільки викликає дискомфорт при роботі, але й загрожує безпеці. Внаслідок вібрацій в двигуні різьбові з'єднання можуть розшаровуватися, що може призвести до того, що кришки розпадуться, глушитель відвалиться або зламається корпус.

Забруднення паливом. При заправці ковпачок наповнювача часто розміщують поруч із косаркою на землі. При повороті залишки піску та трави потрапляють у бак, а з нього разом із паливом - до карбюратора та двигуна. З часом таке сміття пошкодить карбюратор або - що ще гірше - двигун. Це пояснюється тим, що тверді кварцові сполуки, що містяться в частинках піску разом з моторним маслом, утворюють абразивну пасту, яка швидко протирає всі поверхні - поршень, циліндр, шатун і підшипники колінчастого вала, напрямні та штоки клапана.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...