НСЗУ буде сплачувати пологовим будинкам за кожну жінку вже з 1 квітня

 1 квітня Національна служба здоров'я України буде сплачувати пологовим будинкам за кожну жінку понад 8 тисяч гривень. До цієї суми входять: фізіологічні пологи й кесарів розтин, ліки, палата, медична допомога у критичних станах. А якщо у лікарні спробують вимагати гроші на будь-що зі стандартного пакета послуг — втратять контракт.

Але в НСЗУ також зазначають, що дозволять офіційно заробляти на інших, що не входять до зазначеного вище переліку, послугах пологовим будинкам. Наприклад, у вас є бажання обрати лікаря за особистими чи іншими переконаннями, не питання, сплачуєте офіційно згідно з рахунком пологового будинку.

Варто додати. Такий підхід дозволить жінкам обирати пологовий будинок не зважаючи на місце проживання, а лікарні, до яких найчастіше звертаються породіллі, будуть отримуватимуть фінансування в першу чергу.

Національна служба здоров'я України сподівається, що такі кроки призведуть до підвищення якості та відповідальності персоналу пологових будинках по всій Україні, і зменшиться смертність серед новонароджених дітей. Зараз Країна має найгірший показник серед Європейських країн.

Більше деталей дивіться у відео.

Читайте також - Дівчинка та хлопчик народились у Білій Церкві 1 - го січня 2020 року.

Біла Церква пологові будинки жінка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі