• Головна
  • Білоцерківські можновладці за скасування плати з транспортування газу для населення
13:10, 28 лютого 2020 р.

Білоцерківські можновладці за скасування плати з транспортування газу для населення

Відповідне звернення до Кабінету Міністрів України оголосив під час 91-ї сесії секретар міської ради Василь Савчук.

Як зазначається у звернені, з 01 січня 2020 року набрала чинності постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) №3013 від 24.12.2019 р., згідно з якою жителі Білої Церкви, і не тільки, почали отримувати не одну, а дві квитанції за газ — окремо за спожитий ресурс та окремо за його транспортування до домівки.

З практики, більшість газотранспортних мереж будувалися за кошти місцевих бюджетів, або за власні кошти містян і лише потім передавалися на обслуговування газотранспортним компаніям. Звичайно люди стурбовані тим, що раніше вже вклалися в будівництво цих мереж, а тепер ще й мають заплатити за транспортування газу. І безглуздо виглядає те, що плата за транспортування газу нараховується навіть для тих домоволодінь, власники яких взагалі не отримують послугу з газопостачання.

Крім вище зазначеного, нарахування платні за транспортування газу не відповідає вимогам Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Лист — звернення від жителів міста та депутатського корпусу Білоцерківської міської ради містить наступні вимоги:

1. Зобов’язати Прем’єр-міністра України надати всю повну та вичерпну інформацію про структуру та обґрунтовану підставу нарахування плати за транспортування газу;

2. Зобов’язати Прем’єр-міністра України та відповідальних осіб відкликати наявні платіжки за транспортування газу та сформувати відповідну справедливу ціну або навіть її скасувати з підстав її незаконності та необґрунтованості;

3. Зобов’язати відповідальних осіб щодо надання відповідних послуг не стягувати плату з громадян, які не користуються газом.

Лишається лише слідкувати за перебігом подій та вірити, що здоровий глузд таки переможе.   

Інші новини міста.

Слідкуйте за життям Білої Церкви– підписуйтесь на канали 04563.com.ua у Telegram та Facebook

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#можновладці #звернення #скасування #транспортування газу #плата #платіжка #Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...