• Головна
  • У Білій Церкві пасажири мають бути в масках та не більше 10 людей у салоні автобуса
15:20, 18 березня 2020 р.

У Білій Церкві пасажири мають бути в масках та не більше 10 людей у салоні автобуса

Згідно з рішенням Кабінету Міністрів України щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції з 18 березня по 3 квітня 2020 року в громадському транспорті заборонено перевозити понад 10 пасажирів одночасно.

Однак, на практиці виконати дане рішення в повному обсязі не можливо. І проблема ця полягає у відсутності свідомого підходу багатьох пасажирів до карантинних вимог.

Сьогодні транспортна компанія ТОВ «Транссіті», яка обслуговує маршрути №7, 14, 17, 21, 22 у Білій Церкві, у звичному для себе графіку роботи випустила на лінію всі 68 автобусів. З метою дотримання вимог та убезпечення мешканців міста від поширення інфекційних захворювань підприємство прийняло рішення не збільшувати інтервал руху між автобусами та не порушувати чітко визначеного розкладу руху транспортних засобів.

Всі водії, як і технічний персонал компанії, працюють відповідно до штатного розкладу, аби забезпечити безперебійну роботу пасажирських перевезень.

Проте, сьогодні ми неодноразово спостерігали ситуацію, коли на зупинках люди масово заходять в транспортний засіб, ігноруючи будь-які прохання водіїв про обмеження у 10 пасажирів. На що у відповідь водії отримують погрози, вислуховують нецензурні висловлювання та нарікання на прийняті владою рішення тощо.

У цій ситуації водіям дозволено проводити лише роз’яснювальну роботу. На жаль, інших методів впливу у них на людей не має. Як бачимо, водії автобусів стали заручниками ситуації, коли з одного боку пасажири не готові виконувати заборони, а з іншого - вчора Верховна Рада ввела адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил карантину при коронавірусі. Штраф за порушення відповідних правил становить від 17 тис. до 32 тис. грн.

Крім того, пасажири мають заходити у громадський транспорт виключно в масках. Той, хто не має такого захисного засобу, може бути недопущений до перевезення. Проте, це правило, поки що для більшості білоцерківців залишається лиш писаною нормою.

Насправді це питання могло б вирішитись, якщо такі маски були б у вільному продажу для всіх людей і без дефіциту. Тоді б такого абсурду не виникло, як і з можливим штрафуванням водіїв громадського транспорту. Всі ці речі мають бути врегульовані та витримувати збалансованості.

Шановні жителі Білої Церкви, транспортна компанія ТОВ «Транссіті» звертається до вас з проханням віднестись з розумінням до нинішньої ситуації, яка склалась у місті та країні. Не потрібно хамити водіям, давайте будемо більш толерантними та ввічливими один до одного, витримуймо чітких і встановлених норм з дотримання безпечної дистанції один між одним, не панікуйте і не сваріться! Давайте вчитись свідомому громадянству задля безпеки збереження нашої здорової держави!

Ми неодмінно пройдемо цей нелегкий випробувальний період і наша нація згуртується навколо спільної боротьби з глобальною пандемією CORVID-2019.

Інші новини міста.

Слідкуйте за життям Білої Церкви– підписуйтесь на канали 04563.com.ua у Telegram та Facebook!  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#захисні маски #Біла Церква #пасажири #автобуси #міський транспорт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...