• Головна
  • Зовнішня реклама що працює ефективно, котру кожен із вас давно шукав!
Новини компаній
13:38, 31 березня 2020 р.

Зовнішня реклама що працює ефективно, котру кожен із вас давно шукав!

Новини компаній
Зовнішня реклама що працює ефективно, котру кожен із вас давно шукав!

Місто Біла Церква – великий економічний та культурний центр Столичного регіону. Населення понад 200000 осіб, котре динамічно розвивається та має високу ділову активність. В місті розташовано понад 400 рекламних поверхонь. Саме тому навряд чи для когось буде відкриттям, що зовнішня реклама в Білій Церкві – це не лише важлива складова ефективного ведення бізнесу, але й найефективніший вид просування товару. Завдяки своїй вартості та охопленню, білборди у Білій Церкві – це той канал комунікації з цільовою аудиторією без якого неможливо уявити жодну успішну рекламну компанію.

Де можна замовити зовнішню рекламу в місті Біла Церква?

Білборди або ще як їх полюбляють називати бігборди – незамінна частина архітектури будь-якого міста, котра як ніщо інше зможе вдало сповістити потенційних клієнтів чи б то про відкриття нової компанії/філії, появу нового товару, переїзд на нове місце або знижки.

Ви теж не проти скористатися популярною нині послугою? оренда білбордів в Білій Церкві ще ніколи не була такою простою. Рекламне агентство IDMedia допоможе вам орендувати бігборди в Білій Церкві та Київській області вигідно та надзвичайно просто. Для того аби підібрати рекламну поверхню в одному з понад 750 населених пунктах України достатньо на сайті вибрати потрібну область, обрати місто та натиснути пошук. В результаті пошуку будуть всі можливі рекламні місця.

Які існують переваги розміщення реклами на зовнішніх носіях?

Відповідь на це питання можна дати дуже розширену. Проте сьогодні ми б хотіли зупинитися на декількох головних плюсах розміщення зовнішньої реклами в БЦ та й практично у всіх містах України, серед яких варто відзначити наступні:

• дозволяє охоплювати максимальній % потенційної цільової аудиторії. Білборди розташовані в місцях масового скупчення людей;

• має демократичну вартість;

• працює в режимі 24/7;

• розмір, великий за розмірами білборд можна побачити з великої відстані.

Переваги роботи з «IDMedia».

Фахівці рекламної агенції АйДіМедіа зроблять усе задля того аби процес вибору й подальшого розміщення на білбордах в місті та по областях країни став для вас максимально простим та зручним. З цієї причини ми гарантуємо 100% покриття по регіонах України.

Кожному хто віддає перевагу співпраці з IDMedia нема потреби укладати велику кількість контрактів на зовнішню рекламу для кожного міста окремо. До вашої увазі велика кількість білбордів, скролів та сітілайтів у понад 750 містах України, а це на хвилинку, понад 130 тисяч рекламних конструкцій по всій Україні.

Бажаєте отримати додаткову знижку на оренду? Тоді вітаємо! Якщо ви читаєте цю статтю, у вас гарантовано є така можливість. Крім того, ми в АйДіМедіа гарантуємо:

• індивідуальний підхід до планування рекламної компанії;

• демократичну вартість зовнішньої реклами;

• різноманітний вибір типів ті форматів та по всій Україні;

• оперативне розміщення зовнішньої реклами.

До речі за підсумками 2019 року наша компанія була відзначена декількох високих нагород. Зокрема серед них «Компанія Року» та «Лідер Галузі 2019».

Бажаєте замовити оренду білборда у місті? перегляну розташування чи отримати відповіді на інші запитання? Тоді звертайтесь до нас прямо зараз. Будемо раді допомогти!


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...