
17:00, 10 квітня 2020 р.
Двадцять три ДТП зафіксовано в Білій Церкві з першого квітня
Лише за перші десять днів квітня білоцерківськими патрульними зафіксовано двадцять одну дорожньо-транспортну пригоду, чотири з потерпілими, в трьох водії перебували за кермом в стані алкогольного сп'яніння, ще в трьох випадках керманичі залишили місця скоєння автопригоди.
За останні три місяці поточного року білоцерківські патрульні зафіксували 47 ДТП, в яких водії залишали місця автопригод. З них 37 транспортних засобів охоронці порядку розшукали, а водіїв буде притягнуто до відповідальності.
Інші новини міста.
Слідкуйте за життям Білої Церкви– підписуйтесь на канали 04563.com.ua у Telegram та Facebook!



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:58
22 червня
09:41
22 червня
13:09
20 червня
ТОП новини
Оголошення
