
14:20, 13 квітня 2020 р.
Керманич під кайфом. Білоцерківські патрульні зупинили порушника
10 квітня, близько 23-ї години, по вулиці Турчанинова поліціянти був зупинений автомобіль марки Volkswagen Passat за порушення ПДР.
За не тривалий час спілкування з 30-річним керманичем охоронцями порядку було виявлено явні ознаки наркотичного сп’яніння. Під час поверхневого обшуку виявилось, що чоловік мав при собі подрібнену зелену речовину рослинного походження. Зі слів водія, - це звичайний канабіс для власних потреб та без мети збуту.
На громадянина склали адміністративні матеріали за ч.1 ст.130 (керування в стані сп’яніння) КУпАП. На місце події поліціянти викликали слідчо-оперативну групу.
Інші новини міста.
Слідкуйте за життям Білої Церкви– підписуйтесь на канали 04563.com.ua у Telegram та Facebook!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
На Співочому стартує масштабна виставка хризантем "Зодіаки"
Новини компаній
11:00
Вчора
Tayanna з великим сольним концертом просто неба!
Новини компаній
09:30
Вчора
15:00
3 вересня
Лего Майнкрафт: побудуй свій піксельний всесвіт у себе вдома
Новини компаній
17:00
1 вересня
12:41
31 серпня
Оголошення